Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az arcon mennyi idő után...

Az arcon mennyi idő után látszik a fogyás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
kb 25-30kg-tól kell megszabadulnom és nem tudom, hogy ha sikerülni fog, akkor az arcom teljesen meg fog változni?szebb lesz vagy csúnyább?tudom hogy ez egyénfüggő is, de van valami tapasztalatotok e téren?
2011. aug. 17. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy, és mennyire jó a bőröd....
2011. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2011. aug. 17. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyenletesen adod le a súlyt akkor lehet szép, de ha egyszerre akarod ezt leadni pl. koplalással, akkor sápadt lesz az arcod..Csak türelem, és kitartás, inkább több időbe teljen, és tartós maradjon a fogyás, minthogy gyorsan, és löttyedt bőr lesz az eredménye, valamint vissza is bírod hízni ugyanezt, szal ne siesd el, idő van bőven..:)))
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, fontos, hogy lassan, fokozatosan fogyj. Még fiatal vagy. Nekem 10 kilónál nagyobb fölöslegem sosem volt, de harminc fölött már nem olyan az arcom fogyókúra után, mint szeretném....Ha aggódsz a bőröd feszességéért (és nem csak az arcodról beszélek) érdemes kollamin tablettát szedni vagy csak bőrfeszesítő krémmel kenegetni magadat. Sok sikert!
2011. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm míndenkinek!

Kedves utolsó!megkérdezhetem hogy mi az a kollamin tabletta és hogy mire jó?

2011. aug. 17. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, fokozza a bőr természetes rugalmasságát, feszességét. Az eredetit a high care-nél lehetett kapni (ahol alakformáló kezeléseket végeznek) de az nagyon drága. Szerintem a dm-ben találsz olcsóbbat.
2011. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is min. ennyi a súlyfeleslegem. Eddig 7kg-ot fogytam és állítólag már most látszik egy kicsit az arcomon. Update-tel fogyok,ez most nagyon bejött(eddig nagyon sok mindent próbáltam már) A testedet pedig kend krémmel(nekem az avonos feszesítő jött be),tornázz.

Sok sikert!!!

2011. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Előjönnek majd a vonásaid. :) Hogy azokat ki milyennek tartja, az már más kérdés...

Aztán először majd azzal jönnek, ha esetleg gyorsan fogysz, h beesett lett az arcod, de aztán megszokják... hiszen nem beesett lesz, hanem "normális". :)

16 évesen meg feszes még a bőr, szerintem nem kell aggódnod emiatt. Én 27 évesen 20 kiló gyors leadása után is jól nézek ki. :) Bár ez egyénfüggő is, de nem valószínű, h tizenévesen gondod lenne vele.

2011. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!:)
2011. aug. 20. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Hány kg és centi vagy?

kíváncsi vagyok én arra a 25kg-ra

2011. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!