Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gáspár Evelin hogyan fogyott le?

Gáspár Evelin hogyan fogyott le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert nem 20 kg, attól még nagyon is csinos, és nagy teljesítmény ettől a kislánytól. Sokkal jobban néz ki, mint ezek a 40 kilós piszkafák. Inkább ilyen modelleket látnék szívesen!
2011. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
utolsó kommentelő te biztos egy dagadt, megkeseredett, falusi vagy azért vélekedsz így ;)oké, hogy nem szép, ha valaki piszkafa, de azért Evelin nagyon messze áll attól, hogy modell legyen! sok ember fogyott már le és mégsem lesz belőlük egyből modell.
2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

ma 16:33

Ne személyeskedjünk, vagy ha mégis: te pedig egy bunkó vagy! Hogy jut eszedbe így beszélni velem???

Egyrészt nem vagyok falusi, se dagadt, egy normális testalkatú 40 éves nagyvárosi anyuka vagyok.

Másrészt: bocs, hogy véleményem van, azt hittem, ez az oldal ezért jött létre.

Neked teljesen mindegy lehet, hogy hogy nézel ki, mert a modorod gusztustalan!

2011. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szó, ami szó,ez szemét megjegyzés volt. Biztos büszke lenne anyukád,ha látná, hogy mennyire tiszteled a másik embert...szerintem is csinos lett Evelin,de csak azért lesz modell,ha lesz, mert az, aki,és nem azért, mert modell alkat. Egyébként meg szerintem a csont a kutyának való,akkor szép egy nő,ha van rajta egy kis extra... Az első osztály is mindig párnázott ;-)
2014. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!