Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges vagy ne reménykedje...

Lehetséges vagy ne reménykedjek? :D

Figyelt kérdés
A napokban határoztam el magam nagyon, hogy igenis leadok egy keveset. Nem vagyok elhízva, de van egy kis felesleg a hasamon és a combomon. Hosszútávra nagyjából megvan a terv, viszont most derült ki, hogy jövő hét vasárnap programom lesz (mind1 mi) és szeretnék egy pár centit lefaragni a hasamból. Fiatal vagyok és a családdal nem nagyon lehet ezt megbeszélni, mert "jajj ettől nem hízol meg", "jajj nem kell fogynod, ne akarj piszkafa lenni" stb. Ezért úgy gondoltam, hogy ebédet mindig eszek addig (egyébként is szoktam na, csak ezek nem valami fogyókúrásak stb., de abban is igyekszem kicsit egészségesebben, pl. sültkrumpli helyett én salátát eszek inkább köretnek stb.) szóval ebédet megeszem, addig úgy se hagynának békén, aztán a nap többi részében rengeteg vizet iszom, gyümölcsök, zöldségek és más nagyon nem is. De nem koplalnék. :) Plusz napi 30-60 percet tornáznék Norbi, Rubint Réka stb. DVD-kre, főleg hasat formálókra. Lemegy valamennyi és ha igen mennyi kb. (centire vagyok kíváncsi, nem kilóra)? :)
2011. aug. 20. 14:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
naná!
2011. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Aczél, még hozzád egy kérdés, ha ezt így betartom tényleg fogyhatok? :D

(Olyan ritkán látom, hogy valaki egy nem annyira szigorú diétával tud fogyni...)

2011. aug. 22. 15:35
 13/32 anonim ***** válasza:

hű, azért ez ááá..

kalóriadeficit kell, egészséges ételek, és az RR edzésnél valami izomstimulálóbb. minél keményebben használod az izmaidat, annál kevésbé építi le a szervezeted.

a naná-t arra írtam, hogy meglátszik az eredmény, a részletekbe őszintén megmondom, a te esetedben nem olvastam bele. nem elkeseríteni akarlak, de nem írtál összenergia bevitelt, fehérje bevitelt.. nem tudom mi számít szigorú diétának, de egy étrend tartalmaz mennyiségeket. és akkor arra szoktuk rámondani, hogy az mennyire jó tömegnöveléshez, fogyáshoz. nálad a minőségi áttérés már rendben van.


mondom ezt ahhoz képest, hogy legideálisabb esetben az ember zabon, barnarizsen és csirkemellen élne, olajat külön venne magához lenből származót, vagy tengeri halból, plusz a vitaminoz, zöldségek gyümölcsök. de amit te írtál is tetszetős.

2011. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

áh, túlbonyolítani sem kell, az csak nagyon hatékony fogyásnál, illetve extrém egészségtudatosságkor számít, tehát én sem bonyolítanám túl a tiédet. lényeg a "kissé kevesebb energia mint a felhasznált"


amúgy olyan étrend, amire azt lehet mondani, hogy igen, ezzel mehet a fogyás/hízás ilyesmi

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..

2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Mindenhol azt olvasom, hogy csirkemell, csirkemell hátán, egy gond van vele: k*rva drága lenne. Egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy teljesen tökéletesen egészségesen étkezzünk, mert ahogy az árakat elnézem nem kevésbe kerülne... A kalóriaszámlálást meghagyom másnak, az élet nekem nem abból fog állni.

Suli mellett gondoltam, hogy reggelire eszek egy almát v. valami más gyümölcsöt, tízóraira tk. kenyeret egy leheletnyi vajjal és vmi soványabb felvágottal + 1-2 salátalevél. Az ebéd nem rajtam múlik, abból mindig eszek majd egy kis tányérnyit és du./este gyümölcsök, zöldségek + majd nézegetek Norbi 1es kajákat (régebben azzal sikerült fogynom, csak én eszetlen leálltam). Szóval ez így pl. jó lenne? (kb. egy 4-5 kg-t szeretnék fogyni, szóval nem vagyok kórosan elhízva :))

2011. aug. 22. 16:44
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja meg persze mellette 30-60 perc torna otthon, kivétel péntek, mert akkor lovagolni megyek majd.
2011. aug. 22. 16:45
 17/32 anonim válasza:
Szerintem az a csak gyümölcsöt nem fogod bírni sokáig az ebéddel amúgy nincs semmi gond ha húst zöldség körettel a hústól valamiért mindenki fél pedig ha nem szar minőségű akkor nem az a dolog amitől parázni kell főleg mivel zöldség köret megfog növekedni a kellő húsmennyiség. A zöldség plusz hús teljesen megfelel nem kell rajta semmit se variálni pici csalás meg belefér egy két nap :)
2011. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
Most olvasom hogy a programra akarsz hát azért ez nem így megy :DDDDDD sok idő a fogyás főleg a nem kövér egyéneknél .
2011. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, arról már letettem. Szerintem úgy bírni fogom, hogy reggelire vmi gyümi + uzsonnára, a reggeli, ebéd marad ahogy írtam és akkor este vacsira eszek Norbi 1eset, pl. virslit.

A hústól abszolút nem félek, csak drága. :D

2011. aug. 22. 19:57
 20/32 anonim válasza:
mármint hogy ilyen akármilyen norbi hús drága vagy amit a boltba megveszel mert tökéletesen megfelel a bolti csak cukor meg ilyenek sokkal rosszabbak barna cukor eszedbe se jusson ugyanolyan sz@r =(neked lehet nem volt ,de sokan kitalálják) kávéhoz édesítő szer az alap . Nekem erre mindíg jönnek ,hogy " de az rákot okoz" azt nem tudják hogy a rák egyik tápláléka a cukor :/
2011. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!