Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges vagy ne reménykedje...

Lehetséges vagy ne reménykedjek? :D

Figyelt kérdés
A napokban határoztam el magam nagyon, hogy igenis leadok egy keveset. Nem vagyok elhízva, de van egy kis felesleg a hasamon és a combomon. Hosszútávra nagyjából megvan a terv, viszont most derült ki, hogy jövő hét vasárnap programom lesz (mind1 mi) és szeretnék egy pár centit lefaragni a hasamból. Fiatal vagyok és a családdal nem nagyon lehet ezt megbeszélni, mert "jajj ettől nem hízol meg", "jajj nem kell fogynod, ne akarj piszkafa lenni" stb. Ezért úgy gondoltam, hogy ebédet mindig eszek addig (egyébként is szoktam na, csak ezek nem valami fogyókúrásak stb., de abban is igyekszem kicsit egészségesebben, pl. sültkrumpli helyett én salátát eszek inkább köretnek stb.) szóval ebédet megeszem, addig úgy se hagynának békén, aztán a nap többi részében rengeteg vizet iszom, gyümölcsök, zöldségek és más nagyon nem is. De nem koplalnék. :) Plusz napi 30-60 percet tornáznék Norbi, Rubint Réka stb. DVD-kre, főleg hasat formálókra. Lemegy valamennyi és ha igen mennyi kb. (centire vagyok kíváncsi, nem kilóra)? :)
2011. aug. 20. 14:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nem, alapból a hús drága. Semmi Norbi terméket nem veszek, hülye lennék rákölteni... :D Csak van táblázat arról, hogy melyik mennyire hizlaló. A kávét utálom, mellesleg megjegyzem még csak 16 vagyok... :D
2011. aug. 22. 20:46
 22/32 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasva elakadt a lélegzetem! Oké az ebéd marad azt értem de azt leírni drága csirkemellet venni nem lazac filé

Hagyd a tornát másra vagy csináld de végez cardio mozgást is pl futás biciklizés

2011. aug. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Szerintem a Rubint Réka féle edzések teljesen jók Norbié is elég jó anno tolt ilyen kick boxos edzéseket ez hülyeségnek tűnhet ,de nagyon jók ha jól van össze válogatva horog /felütés /egyenes (egyik kezeddel ütsz csípő a megfelelő írányba mozog mert azzal ütsz másik kéz fent van és védekezik ) hátra/oldalra rugás ezek nagyon keményen comb és megoldhatóak a rugások is mert nekem mondhatom hogy igazán kicsi a szobám körülbelűl az a tér amin mozoghatok az egy kicsit nagyobb térbelileg mint egy kalitka mióta ketté lett választva a szombám szoba/ebédlőre meg nagyon jó otthon kardió edzések vannak és azért ha nincs kedve az embernek csinálni szívesebben csinál otthon egy edzést még mindíg mint lemegy futni . Én igazság szerint kipróbáltam egy játék programot Sony playstationon is mert érdekelt ez a fitness /aerobic dolog és nagyon kemény izzadságot lehet elérni egy óra alatt nagyon kemény edzéseket össze raknak amúgy My fitness coach a játék neve minden re rálehet keresni hogy hol mit dolgozz és ha becsületesen megcsinálod akkor nagyon eredményes a gyakorlat amiket csinálsz plusz még az izületeidre is vigyáznak , lehet van fent videó ajátéknak bizonyos módjaiból érdemes ránézni cardio vagy a cardio dance -re de igazság szerint boot camp edzésen kívűl ( ez kemény férfi kondi ) szinte minden eredményes lehet .
2011. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem értem min akad el a lélegzeted... 1-1× persze eszek csirkemellet, de minden nap v. minden 2. nap nem tudok, mert igenis drága, nem tudom te hol élsz. :)

Csak a lakásban tudok mozogni, ugyanis nem lakunk valami hű de jó környéken. ;)


Az utolsónak köszönöm! :)

2011. aug. 24. 10:42
 25/32 anonim ***** válasza:

csirkemell drága. nem.

1 kiló ~1500 Ft. akciósan 1100-1000 is lehet. drágábban 1800 Ft.

1 kilóban van ~24% (240g) fehérje, ez azt jelenti 1500/240 Ft 1 gramm fehérje. ez nem kimagasló ár.


ha valami 500-1000Ft/kg árú húskészítményt veszel, annak a tápértéke töredék akkora, mint a csirkemellnek, ahhoz képest viszont drága. szalonna:800-1000 Ft/kg amikor a nagy része zsír. ugye érthető mire gondolok?

2011. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Aha, szuper. Nem vagyunk túl gazdagok és a tesóm olyan "diétát" v. tudomisén mit kezdett, amibe mindennap csirkemellet eszik. Nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy csirkemellet nem tudok annyit enni. Persze azt is fogok, de én figyelembe venném azt is, hogy édesanyám ne terheljem le anyagilag.
2011. aug. 24. 13:22
 27/32 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszönöm az eddigi válaszokat, ezek után boldogulok magam is, nem kérek több kommentet.
2011. aug. 24. 13:24
 28/32 anonim ***** válasza:

most kicsit magyarázó leszek, és nagyon.. érdekes példát fogok felhozni. azért olvasd még el..


* mindenképpen csirkemellet eszel. ha sertéshúst eszel, akkor valamivel kevesebb csirkemellet eszel, és több zsírt. hiszen az összetevőik egyszerűsítéssel ugyan azok, csak a csirkemellben kevesebb zsír van. *


ez így mennyire volt érthető? baromság, tudom, viszont modellezni tökéletes. ha neked naponta meg kellene enned 40 deka csirkemellet, akkor vagy megeszel ennyi fehérjét, vagy nem. nem muszáj, és mindegy, hogy 50 deka sertéshúst eszel, vagy 40 dekagramm csirkemellet, lényeg, hogy a tápanyagokat bevidd. azt mondod, drága a 40dkg csirke egy napra? akkor drága lesz az 50dkg sertés, vagy a 200 deka akármilyen virsli, párizsi is, aminek hasonló tápértéke van. enni drága, ez már csak így van. de gondolj bele, ha eszel, és élsz, akkor dolgozol, és több pénzt termelsz, mint amennyit megeszel, tehát megéri enni.

2011. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mondom tök mind1 gyk-n nem lehet leírni és teljesen átérezni, hogy a kérdező mit szeretne, mik a lehetőségei, milyen élete van stb. Nem akarok tökéletesen étkezni, majd 15 év múlva, amikor már lesz egy normális keresetem remélhetőleg, akkor jobban ráfekszem a témára. Most mindössze csak pár centit szeretnék lefaragni magamról és azt a kérdést tettem fel, hogy lehetséges ezt megcsinálni azzal, amilyen étrendet leírtam.
2011. aug. 24. 13:40
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

ezt már rég letárgyaltuk, hogy igen.

amúgy jah, én is lehet megpályázom egy nagyjából tökéletes étrendet, úgy 15 éven belül :))

tudod, csirkemellestül, fehérje és vitamin kiegészítőkkel.. hmmm nyam nyam :)

2011. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!