Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update-nél mit esztek...

Norbi update-nél mit esztek vacsorára?

Figyelt kérdés

Most kezdeném, de gondban vagyok a vacsorával, amikor már nem lehet annyiféle étel közül választani, viszont nem szeretném megunni.

Főtt ételt esztek (1-es kódút természetesen) vagy hideget?

Írnátok ötleteket, recepteket, hogyan lehet változatosan vacsorázni update alatt?

Ja, és nem veszek norbis cuccokat!


2011. aug. 20. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírégető szalonnát vagy diétás disznósajtot.
2011. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted erre voltam kíváncsi?
2011. aug. 20. 23:18
 3/5 anonim válasza:
főtt virslit kechuppal kenyér nélkül, sült húsok persze nem zsíros fajta salátával, sonka abonetkenyérrel v grissinivel.. stb stb... ;)
2011. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaz nem norbi update de én amikor fogyóztam ezeket ettem

csirke/pulyka/sovány sertés, marhaús/halak roston/párolva/sülve/főve elkészítbe+mindig különféle fűszerekkel+valamilyen zöldség

sós lében tonhalkonzerv+zöldség

főtt tojás+zöldség

túró zöldség vagy gyümölcs

kefír/joghurt zöldség vagy gyümölcs

túróval sütött alma, barack

dinnye

tojáskrém/körözött+abonett+zöldség

töltött cukkini, hagyma, paprika, paradicsom hússal/tojással/túróval/különféle zöldségekkel(padlizsán, gomba, paprika stb)

cottage cheese

mozzarella sajt, sole update 1 sajt

gondolom az 1 kódokat eheted abban van virsli, puding, sajt, keksz, kenyér, de szerintem hülyeség a norbi diéta tiszta ch az egész

2011. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Virslit zöldségekkel, gyümisalit, de a könyvében és neten is van táblázat kódokkal, onnan lehet szemezgetni. :)
2011. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!