Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nagy dilemma, ásványvíz...

A nagy dilemma, ásványvíz vagy csapvíz?

Figyelt kérdés
A fogyás alapvető szükséglete a sok víz bevitele. Mindenhol ezt olvastam, de nem térnek ki rá, hogy melyik egészségesebb...És melyik a kevésbé megterhelő a szervezetnek a szénsavas vagy mentes ásványvíz? Köszi!!!!
2011. aug. 21. 18:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%
Mint fentebb írtam mellőzd a csapvizet.
2011. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi erővel teli lenne minden gyógyszerrel és akkor minden pasi farka állna, és nem lenne fájdalom, hiszen teli van fájdalomcsillapítóval is. -.-
2011. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
A gyógyszer útja: megeszed, kipisiled, szennyvíz tisztító, folyók, ivóvíz. Szépen gyűlik alacsony a koncentrációja, de attól még nem egészséges.
2011. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Csapvíz!!!!
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezen múljon a fogyókúra...
2011. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Lovag, ásványvízben meg az adott (magasabb) koncentrációjú ásványianyag tartalom nem húsós hosszútávon a veséknek?

csapvízben meg tényleg marad gyógyszer. ez van. Amcsi nagyvárosokban ez húzós, itthon (Pesten is) elvileg tűrhető. de a vegyszeres tisztítás ezzel nem csinál valamit? klór reakcióba lép vele vagy valami? O_o

2011. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A klórt tudtommal nem kifejezetten a több aromás gyűrűt tartalmazó gyógyszermolekulák miatt küldik bele és nem hiszem, hogy olyan körülmények vannak melyek kedveznének az ilyen irányú reakcióknak. Ha mégis reakcióba lépne nem hiszem, hogy sokkal egészségesebb termék keletkezne. Bár annyira nem értek a víz tisztításhoz a gyógyszer maradványos történet az egyik kémiatanáromtól származik még technikusiról, de nem mélyedtem bele a szerves labor mindig jobban leköt ott meg még nem láttam barátságos reakciókörülményeket ebből következtetek, hogy a klórozás nem sokat segít ezen.
2011. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
jah, valóban. csak tippeltem.
2011. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csapvizet semmiképpen. Megnő tőle az ösztrogénszinted, ami gyarapodásra kényszeríti a szervezeted. Minden szempontból a legegészségesebb a forrásvíz. Ha már ásványvizet iszol, akkor ne úgy csináld, hogy 1 évig ugyanolyat, hanem mindig másfajtát vegyél.
2011. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy amelyiket szereted, bár szerintem inkább szánsavmentes legyen, a csapvízzel sincsen gond, gyógyszermaradványok nyugi nincsenek, ha pedig vannak elenyésző, én jana babavizet szeretem a legjobban. Bár itt felmerül hogy palackokba vannak ami átveszi a palack ízét tuti káros, ha jól tudom impotenciát rákot is okozhatnak, ha jól megnézed 1 ásványvíz sincs üvegbe, viszont a gyógyvizek már igen, de ott is van ellenpélda. Ezeknek a vizeknek is mint üvegbe kellene lenniük. Úgy lenne egézséges


A víz pedig nem megterhelő a szervezetnek, ez szükséglete

2011. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!