Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet fogyókúra. Tapasztala...

Almaecet fogyókúra. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt ahol azt olvastam hogy az alma ecettel könnyű fogyni, csökkenti az étvágyat és még csomó jó hatása van. Szeretném kipróbálni de érdekelne, hogy van-e valakinek bármilyen tapasztalata ez ügyben.
2011. aug. 23. 12:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia!


Sikerrel jártál?

2012. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én az almaecet kapszulát próbáltam és én heti egy kilót fogytam persze visszavettem az édességekből meg este hat után nem eszek
2012. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én tapasztalatból írom,hogy JÓ az almaecet!!!!

Csökkenti az éhséget,és FOGYASZT!!!

Persze ez önmagában nem elég,nem csodaszer!!!Minimum napi 3x kell 1 evőkanálnyit meginni,1 pohár vizben!!De a legjobb,ha minden étkezés előtt iszunk 1 pohárral!Tudom hogy rossz ízű,de valamit-valamiért!!!Mellette kevesebbet kell azért enni,és mozogni is kell.NEM CSODASZER!nekem bevált,és most 2 napja kezdtem újból,mert megéri!!!

2013. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!