Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtok ilyen melegben futni?

Hogy tudtok ilyen melegben futni?

Figyelt kérdés
Én heti 4-5ször járok, de napok óta nem visz rá a lélek. Ebben a hőségben csak vegetálok, úgy érzem rosszul lennék, ha futnék? Ti mentek ilyenkor is?
2011. aug. 25. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor szoktál járni? Reggel 6 körül még nincs olyan meleg. Én nem szoktam, csak szeretnék..egyszerűen gyenge az akaratom elkezdeni..
2011. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel 6-kor csak annak nem volt melege, aki átaludta.


Kérdező, ne erőltesd. Nekem 3 napja fáj a fejem a melegtől meg a nem alvástól (éjjel is meleg van).

Ha van légkondicionált edzőterem a közelben, menj oda, ha nincs, tart egy hét pihenőt, jövő héten állítólag már normális idő lesz.

2011. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fúh hát nekem is ez a bajom:S el kéne menni futni reggelente de csak fél6 fele van hűvösebb akkor meg egyszerűen nembirok felkelni. tegnap úgy szoba bicóztam bent hogy a ventilátor fújta rám a levegőt.
2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben inkább menj úszni.
2011. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én este 10 körül megyek futni. akkor már egész jó idő van.
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9-10körül is mehetsz futni,akkor jó
2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem elnapolom...
2011. aug. 26. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!