Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halrudacska panír nélkül jó...

Halrudacska panír nélkül jó ebédre? Kb. mennyi kcal a 100 g?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben nem sz*rakodnék a panírral, edd meg, egészségedre. Amúgy azért nem jó, mert olvasd el, hány %-a hal valójában. DE!!! Ha már megvetted, semmi bajod nem lesz tőle, a fogyókúrádnak sem, csak máskor nézd meg a kaja összetételét, mielőtt megveszed. :)

Ott a doboz, a kalóriatartalom rá van írva.

2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlen van ráírva energiatartalom!


ez ilyen kotyvasz kaja, a fene sem tudja mennyi energiatartalma van Kedves Kérdező, de rákereshetsz neten. ha már megtetted, nos, akkor erre más tippem nincs.


ebédre meg nem jó. éhhaláltól megvéd, de biztos hogy nem lesz ideális a szervezet számára, és kevésbé tápláló mint rendes halfilé.

ugye ennyit kérdeztél.

2011. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát 162 kcal ír 100gramm panírozott halrúdra ha leszedted a panírt akkor kb 140

de ne olajban hanem sütőben süsd meg, de nem a paníron múlik szerontem hanem hogy hogy készíted, sütőben alufóliában kibélelt tepsiben, vagy grillrácson, sütőzacskóba eltudod készíteni nagyon finom ropogós lesz én is így szoktam

és tehetsz még mellé egy fej hagymát, sült hagyma nagyon finom mellé, meg a végén paradicsomkarikákat rá finoman rásül

főzzél hozzá kis rizst, és egyél hozzá egy adag salátát, mert ennyivel nem fogsz jóllakni

de amúgy jó ebédre

2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk fél kiló ilyen hal-bigyóval biztosan jóllaknék, szerintem Kérdező is, tehát nem tudom mire is vonatkozik az, hogy "ennyivel" nem lakna jól.
2011. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!