Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik azok a technikák amelyekke...

Mik azok a technikák amelyekkel könnyebb a fogyás?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, mint például:

Többször megrágott kaja


És persze mellette a mozgás!!!


2011. aug. 30. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Húzós napi program, hogy ne a kaján járjon az eszed. Tényleg használ.
2011. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fuh, nekem épp az segített, hogy marhára odafigyelek rá, hogy mikor mit egyek, ezen kattog az agyam, felírkálom, tudatosan 3 óránként eszek valami keveset, mindig meggondolom, következőleg majd mit fogok enni, stb... Ha nem figyelek erre oda, akkor össze-vissza zabálok :S
2011. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor kezdj bele, ha komolyan gondolod, de akkor azonnal. Ne legyen majdholnap, meg ezmégbelefér, és vezess róla blogot, hogy ha elbuksz, akkor a többiek is lássák, hogy nem tudtad megcsinálni. Így félni fogsz a leégéstől, ezért végigcsinálod (ezért van nekem is blogom :D)


minden héten vásárolj be, írj listát, hogy mi kell a köv. heti kajáidhoz, és csak azt tedd a kosárba! ne azon bukjon el a diéta, hogy nincs túró a vacsorához. Csak tele hassal menj bevásárolni, így biztos nem veszel felesleges dolgokat.

A még meglévő kekszeket, édességeket add oda valakinek, és ne vegyél újakat, illetve, ha a családoddal laksz, kérd meg, hogy tegyék olyan helyre, ahol nem fogod keresni. Ha nincs a szemed előtt a nasi, akkor nem fogsz bűnözni.

Csak akkor menj vendégségbe/bulizni, ha biztos vagy abban, hogy meg tudsz állni 1 szelet sütinél/1 pohár bornál. Ha érzed, hogy nem vagy elég erős, inkább mondd le és nézz meg otthon egy filmet.

Igyál minden nap legalább 2 liter vizet, ha pedig édeset kívánsz, igyál teát édesítőszerrel, vagy amit én szoktam venni, az a Fonyódi Fresh&Light kaktuszfüge ízű szénsavas cucc, ami gyakorlatilag nullkalóriás.

Ha meg kell enned valamit (pl. családi ebédnél), akkor mindig válaszd a kevesebb kalóriatartalmú fogást, még akkor is, ha a másik sokkal ínycsiklandozóbb, pl. sültkrumpli helyett salátaköretet egyél.

Ha nincs kedved mozogni, legalább arra vedd rá magad, hogy átöltözz edzőcuccba, és lemenj kicsit sétálni a ház elé. Meg fogod látni, hogy mikor ott állsz az utcán tettre készen, már nem lesz értelme elsumákolni a kocogást.

Lesznek pillanatok, amikor nagyon kívánni fogod a tiltott kajákat, ilyenkor nézz tükörbe, és gondold azt, hogy ha most engedsz a csábításnak, sosem érheted el a célod.

Ne elégedj meg részeredményekkel, mikor 2-3-4 hét múlva leméred magad, ne azt gondold "már fogytam 3 kilót", mert akkor könnyebben elengeded magad, hanem ezt: "még hátravan 7 kg".


Nem tudom, milyen tanácsokra gondoltál, én ezeket tapasztaltam, hogy beválnak. Sok sikert :)

2011. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kaját igazából nem tudom megoldani, de a hűtőből a kevesebb kcal tartalmút választom! Séta, kori, futás, meg zenére ugrabugrálás ez lenne a mozgás:)

2011. aug. 31. 00:42
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó eltünhetnél..
2011. aug. 31. 01:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, nekem is az vált be legjobban.
2011. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos 2 év alatt felszedtem 17 kilót (ekkor lettem 79 kg), majd sajnos az étkezésemre nem sikerült odafigyelnem, de heti 4-5 kőkemény edzés, intenzív testmozgással ígyis lefogytam 62 kg-ra. Jelenleg ha normálisan ennék, kockás hasam lenne, így viszont van rajta egy kis zsír, és maximum a combom az, ahonnan fogyhatnék.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a testmozgásnál semmi sem fontosabb, ha ezt keményen űzöd, összezabálhatsz akármit (ez így 100%ban azért nem igaz, de nem kell kalóriatáblázatnak lenned), és hidd el, ígyis szép eredmény lesz. A lényeg: legyél nagyon türelmes!!! Ne gyorsan, hanem tartósan akarj fogyni! A koplalást pedig egyáltalán nem ajánlom.

2011. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17/F
2011. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bix ***** válasza:

apró trükk? heti 3 súlyzós és 4 intenzív intervallumos kardió-aerob váltott szakaszos edzés. apró trükk de hasznos:D


nincsenek trükkök, nincsenek kiskapuk, igazából a mozgás adja a végeredményed 70%-át legalább. a kaja a maradék 30, az is fontos, de ha nem extrém evési szokásaid vannak akkor nem azon van a fő hangsúly ha megvan a durva kimerítő és minden izmot terhelő edzés.


kajával trükközni lehet, de ezek összetettsége messze magasabb mint a rágd meg sokszor szint amit te előriányoztál, egy csökkentett kalóriatartalmú diétában pl ha folyamatosan hintáztatod az inzulin szintedet a ch mennyiségével (h-sz folymatosan csökkenő ch bevitel, vasárnap meg egy csúcs, aztán kezdődik előről) az az utsó pár kilónál nagyon sokat tud segíteni. ehhez viszont tudni kell hogy mennyi a kalóriamennyiséged, iszonyat grammozott és tervezett kaja kell, megfelelő időben indított ch bevitellel, stb. apró türkk még mondjuk a ketogén állapot, amikor igazából 0 ch-t viszel be de zsírokat meg igen, így a kalóriák is megvannak, de nincs cukor. ekkor az anyagcseréd átáll, ketonokat termelsz ami hatékonyan bontja a bevitt zsírt felhasználható energiává, és így a felhalmozott készletek bontása is jelentősen hatékonyabb lehet. nah ennek a tervezése és kivitelezése se egy egyszerű móka, és ha elb@szod akkor többet ártasz vele mint használsz...

2011. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

pedig az a szex válasz... hmm..


egy trükk van: annyit eszel, amennyi a fogyáshoz kell.

2011. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!