Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Fussak és...

Hogy fogyjak le? Fussak és mozogjak sokat?

Figyelt kérdés
14 éves vok és 80 kg.Ja és az étrenden nem akarok változtatni.
2011. aug. 31. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

09:53 .. írd be a googleba :D:D kiadja a kalkulátort :D


oda írtam be, google-be.felhozott pár oldalt, egyikre rákattintottam.... amelyik oldalt megnéztem ott ez a képlet volt. Ezért kérdezem, hogy jó így???

2011. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

[link]


tehát ezen az oldalon van az a képlet, ami alapján ha kivonom az 1000-et, amit az első kommentelő írt, nekem valami 451 kalórián kellene tengődnöm egész nap...azért ezt nem tartom reálisnak..

2011. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt az első kommentelő 100-at írt, másrészt az első 3 pontja bődületes nagy baromság amit már legalább 5 kérdésnél terjeszt...
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Reggeli: tk.kenyér csmell sonkával zöldségekkel vagy tojásrántotta 1 kis! szelet kenyérrel vagy zabkása

Tízórai:ilyenkor,ha nagyon muszáj!! megehetSZ egy kis túrórudit,de max. 1héten 3x vagy pufirizs zöldségekkel,sonkával vagy joghurt gyümölccsel

Ebéd: maradhat anyu főztje gondolom nem attól az egy kis tál paprikéskrumplitól vagy spagettitől híztál el..de vigyázz a mennyiségre az egy tányér ne legyen púpozott!

( ha gondolod szólhatsz anyudnak,hogy segítsen vannak diétásabb fogások azt elkészítheti neked)

Uzsi: hasonló,mint a tízórai

Vacsi:főtt tojás zöldségekkel/ túró zöldségekkel csmellel/saláta + hús

legalább napi 2-3 liter víz,ihatsz teát is de ne etgyél bele cukrot

mozgásnak:nem tudom mennyire bírod de heti 3x1 óra mindent bele futás/úszás/bicikli kéne.


Oldalak amire szükséged lehet: [link]

[link]

[link]

[link]


ja és mozgásnak valamilyen izmokat megterhelőt is kéne pl. teljes testes edzés.. Sok sikert!

2011. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Előző kommentelő tök rendi :) vééégre valaki nem nagyképűen ossza az észt! Köszi szépen, számomra is hasznos volt!
2011. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó elötti válaszolonak.Megy is a zöld kéz
2011. aug. 31. 15:01
 17/19 anonim ***** válasza:
11:26 .. és szerinted én nem így fogytam 15 kg ?? gondolod hogy mondanék valamit amit nem próbáltam ki ?? ne okoskodj mert azt hogy én hogyan változtam meg azt én jobban tudom ..írd le te is a te módszered hátha a kérdező azt választja..ne oltogass itt mindenkit akit nem ismersz és másképp gondolkodik
2011. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10 38 igen =)
2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy tudtál vele fogyni, mert mindenki tudna. De nem egészséges a napi anyagcsere szint alatt huzamosan maradni, én a helyedben már csak ezért nem is tanácsolgatnám senkinek. Lehet, hogy te szerencsés voltál, de vannak lányok, akik 1 hónapig így esznek és ez már elég arra, hogy pl. kimaradjon a menzeszük és később meddővé váljanak.

Ugyanúgy, ahogy koplalással is lehet fogyni, meg úgy is, ha semmi szénhidrátot nem eszel csak fehérjét meg zsírokat, azzal is, amit te írtál. Viszont egyik sem egészséges, ezért igyekszünk nem ajánlgatni pláne nem 5 helyen "így fogyj le" utasítással.

2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!