Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ducibb lányok mégis miért...

A ducibb lányok mégis miért nem tudnak lemondani a nassolásról?

Figyelt kérdés

Pl. amikor ide is írják hogy egész nap csak bűnöztek és jaj most mi lesz. Meg hogy nem bírja ki valaki csoki nélkül. Na de miért nem? Én eleve 2-3 hetente eszek ilyesmit mert annyira nem is kívánom, hányingerem lenne többet kéne ennem..

Szóval olyan hihetetlen hogy valaki erről nem képes lemondani, főleg ha még úgy is néz ki..fontosabb nekik a kaja mint a kinézetük vagy mi? O.o


2011. szept. 3. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, minek foglalkozol azzal, ki meddig bírja csoki nélkül...

Örülj neki, hogy te kibírod, és ennyi.

Nem vagyunk egyformák, függőség (én pl kibírom csoki nélkül, az energiaitalt viszont nem tudom sajnos nélkülözni, igaz cukormentest iszok, de ha délig nem iszok, összeesek...) is közrejátszik, mindenkinek mások az igényei, szükségletei.

Engem nem érdekel, hogy emiatt ki mit fog gondolni, de ez a példa jut eszembe, leírom:

Én 1 hétnél tovább nem bírnám ki szex nélkül, egyedül a szülés utáni időszak volt más, akkor nem kívántam, meg nem érdekelt, ezt leszámítva mióta szexuális életet élek, sose volt olyan, hogy 1 hétnél tovább ne szexeljek.

Számomra felfoghatatlan, hogy képes valaki hetekig (hónapokig... ÉVEKIG????) kibírni szex nélkül, mégis ismerek ilyet...

2011. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok/imádtam enni. Annyira boldog voltam mikor megettem egy jó kakaóscsigát,muffint,vagy valamilyen péksütit stb stb. Igen,sajnos ezen kívül nem sok "boldogságom" van az életben. Egész álló nap dolgozok,a párkapcsolatom sem fényes, egyedül csak a kaja okozott boldogságot.Át tudtam volna ölelni az egész földet miközben egy kakaós csigát ettem,akkora boldogsággal töltött el.

Most hogy fogyózom,nem igazán eszek ilyeneket,és sajna a környezetemben is észrevették hogy elég agresszívvá váltam,és hirtelenharagúvá. Én sem érzem igazán jól most magam de legalább csini vagyok:)

2011. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy kimit gondol, az emberek lelkébe ugy sem lát bele senki. Biztosra veszem hogy a kérdező egy ultra csinos, beképzelt kis fruska, mert csak azok kérdeznek ilyet. Ha te jól nézel ki minek foglalkozol mások gondjaival, szokásaival.
2011. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"én eleve 2-3 hetente eszek ilyesmit" Látod? Te ezek szerint ELEVE így szoktál hozzá, így lettél nevelve. Vannak olyan családok, ahol mindig mindennap van csoki/süti/chips, és aki így nő fel, mint gyerek, annak a nassolás is olyan rutinná válik, mint másnak a fogmosás. Oké, hogy mondjuk 16évesen, 20évesen, vagy bármilyen korban rádöbben, hogy ezt nem így kellene, de nem olyan könnyű egyik napról a másikra feladni egy "életvitelt", mert ez ilyen szinten annak számít. Van egy mondás: "A magunk sorsának csak mi lehetünk a kovácsai, én legalábbis így hittem. De közben rá kellett jönnöm, hogy ehhez nem mindenkinek lehet elég ereje." Szerintem ez nagyon igaz:)
2011. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sajnos kávé függő vagyok :/:D

Semmivel se jobb, hidd el. Egyrészről összeesek a kávé nélkül, mint ahogy írta egy másik válaszoló is már itt az imént, annyira alacsony a vérnyomásom, de ez a reggeli (nagyon maximum még a délutáni) kávémra vonatkozna, de amikor egy nap már a 3-4. kávé csúszik le, az már nem hiszem, hogy annyira szükséges lenne.

Nincs belőle bajom, mert 120-as vérnyomásom életemben még max. orvosnál volt, ha nagyon izgultam miatta, de nyilván nagyon egészségtelen.

Ez az egyik, a másik meg az, hogy diéta szempontjából se jó, mivel nem csak a sima főzött kávét szeretem, amit egyébként vagy édesítővel iszom, vagy üresen, hanem minden ami kávé, és ahhoz hasonló, gondolok itt erre: cappuccino (azt teleteszik cukorral), jegeskávé is (ebben cukor és sok-sok tejszín).

De én is kontrollálom magam, és jegeskávét, esetleg havonta 1-2-szer iszok, de van, hogy hónapokig nem, cappuccinot meg megint ritkábban - kéthetente talán :)

És a fekete kávémból is próbálok kevesebbet:)

Ilyen ez sajnos, mindenki másra van ráállva, akaraterő kell hozzá:)

2011. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Háát nem hittem volna hogy ez annyire tud függőséget okozni mint a cigi :D

Írta valaki hogy én biztos ultra csinos vagyok stb. Egyátalán nem, rajtam is van vagy 5 kiló plussz. :)

És én sem úgy lettem nevelve hogy ritkán eszek csokit. Apa meg a bátyám nagyon szeretik, ezért általában van itthon, és kiskoromban velük eggyütt ettem is, de aztán volt egy időszak amikor nem nagyon volt, és azóta se hiányzik nekem, jobban éreztem magam nélküle :)

2011. szept. 3. 17:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaz már a dagadt kategóriába tartozom (161/57)Én pl. azért "bűnözöm", mert ha nem tenném akkor lelkileg tönkre mennék.
2011. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!