Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » NApi 5xi étkezéssel kapcs....

NApi 5xi étkezéssel kapcs. Kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, megpróbálom ezt a napi 5x-i étkezést, h mi lesz velem, na mjuk jó mert így pontosan tudom, mit is ettem, mivel ez ugye azt jelenti, h kb 3-4 óránként kell ennem, közte csak vizet iszom, v max gyümölcsöt/zöldséget eszem(alma, répa).


Viszont:: most kéne ennem , viszont most nem vok éhes, ha most nem eszem, de mjuk 1 óra múlva igen, akkor utána arra számoljak rá 3-4 órát? V h is van ez? Esetleg: most ittam egy tajeskávét, ezt tudjam be félvacsinak? (ok ez hülyeség, mert nem vacsi csak kérdem h mi van ha nem vagy éhes, amikor épp enned kéne) Köszi a válaszokat!


2011. szept. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt most nem kell ilyen halál komolyan percre pontosan betartani. Ha nem vagy éhes akkor nem eszel,pl azt a kcal adagot told át a vacsira. A lényeg hogy ne egy fél napon át koplalj.
2011. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi :) csak itt néhányan annyira durván tolják, h már azt hittem magamba kéne tömni egy kis valamit h meglegyen az 5 mindenképp :)
2011. szept. 4. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

dehogy :D lazán kell kezelni, amikor éhes vagy, eszel. Ha csak 3 vagy 4 fér beléd, akkor tarsd meg a mennyiséget de legközelebb oszd 5 felé.

olyat is láttam, aki délben kelt fel, este 7ig 2x étkezett és éjfélig meg majd megőrült az éhségtől mert este már nem eszünk. WTF :D ha délben kelek, akkor alap, hogy a vacsi kb. éjfélre esik, úgyis csak hajnalban fekszem :D

2011. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. szept. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!