Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a testzsírszázalék sok?...

Ez a testzsírszázalék sok? Mennyit kéne leadnom még?

Figyelt kérdés

24 a testzsír%om. 183 magas vagyok, és 79 kiló. Honnan lennék jó?


22/L


2011. szept. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányoknál a 24 átlagos. Sportolóknak persze kevesebb, de egy lánynak 15 alá már nem nagyon kell mennie.
2011. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem vagy testépítő,akkor ilyen adatok mellett kétlem,hogy a mérés pontos volna.

Ezek férfi méretek.

A 24% átlag érték amúgy.

A fotómodelleknek,meg ilyesmiknek 18-20% között van.

A sportoló csajoknak még alacsonyabb.

Itt mérd újra szerintem-

[link]

2011. szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értelek, mi az, hogy férfi méretek? Nem tehetek róla, hogy ilyen magas vagyok.. Örülök, hogy átlag érték, de azért dolgozom, hogy lejjebb menjen. Pontos a mérés, és nem is én végeztem, hanem egy ingyenes napon egy testépítő boltban csinálták a mérést, valami 4 pontos elektromos, ehhez nem értek.
2011. szept. 6. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasságot éreztem soknak,hanem a súlyt.

De a négypontos elektromos mérés viszonylag pontos adatot ad,uh bocsánatkéréssel tartozom.

2011. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Drága utolsó! Azért magyarázd már el, hogy mit jelent, úgy látom, te értesz hozzá! Ez azt jelenti, hogy sok rajtam az izom? Vagy mit? Fogyjak még? Ajjjj....
2011. szept. 6. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakj fel egy képet.

A nélkül nehéz bármit is mondani.

2011. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!