Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hazamegyek bezabálok. Mit...

Ha hazamegyek bezabálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel mielőtt elmegyek suliba otthon eszek szendvicset, vagy pirítóst, grahamm kenyérből, suliba viszek valamilyen gyümölcsöt és azt megeszem, de mikor hazajövök farkas éhes vagyok és nem bírom megvárni még megcsinálom magamnak a kaját, hanem amit találok megeszem, mit csináljak hogy ne zabáljak be?
2011. szept. 5. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ezzel én is így voltam. idén azt csinálom, hogy reggel még otthon eszek valami kiadósat - Tejbezabi barackkal, vagy 2 tojásból omlett stb -, tízóraira eszem gyümit, és rakok be magamnak rendes ebédet is. Salátát rántott gombával, tofut zöldséges rizzsel stb. És így otthon már nem igen szoktam "rendes" kaját enni. Esetleg iszom egy tejeskávét, gyümölcsöt, csinálok korpovitos gyümölcsös joghurtos, vagy túrókrémet stb. És megvagyok:) Meg edzés után fehérje:)

Csak olyan hulye ne legyél, mint én: azért nem vittem eddig kaját, mert "mit szólnak a többiek, ha látják, hogy mit eszem?" stb. baromságokxD

2011. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be: hazafele úton mindig eszek-iszok valamit és pontosan eltervezem, mit fogok csinálni otthon. a vacsorát meg lehetőség szerint előre elkészítem, mert képes voltam nyersen felfalni, olyan éhes voltam.
2011. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Harcosok étrendje :o) nekem bevált!
2011. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!