Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre vékony legyek? Látszik, hogy sportolok vmit? KÉP

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm a testem, és szörnyű... mármint, azt mondják, hogy tök jó alakom van meg ilyenek, de egyszerűen én ezt nem látom!

Barátom is ezt mondja, de egyszerűen gyűlölöm, amikor a hasamat fogja vagy valami, mert a hasamat utálom a legjobban mert dagad

Nyáron tökre örültem, mert lement rólam a 2 kg felesleg, mert sokat bicajoztam meg úsztam, de most hogy megy a suli, nem bírom megállni hogy ne egyek édességeket és egyszerűen lelkiismeret furdim van, hogy na ezt most miért csináltad....

súlyom normális, 160 cm mellé 49-50 kg vagyok, de egyszerűen ducinak látom magam, olyan teltnek és fúúj.... egyszóval nem szeretem.

enni kb. úgy eszek, hogy a suliban összesen 2 szendvics (parizer vagy sovány sonka, sajt, tk kenyér) reggel itthon iszok egy pohár tejet.

suliban még van, amikor megeszek egy túrórudit, natur minit vagy az óriásit, de nem mindennap.

ebédelni itthon szoktam, ált. valami húsfélét rizzsel ( a rizs kifőzve 4 evőkanálnyi szokott lenni), zöldséggel, vagy fasírt de ez ritkább meg egy tányér leves (zöldség, vagy húsleves)

délután picit gyümölcsözök, vacsira meg van, amikor szendvics, vagy joghurt, vagy vmi főtt kaja.

Gyorskaját amit szoktam enni, az a gyros öntet nélkül csirkével, illetve a tortilla tekercs amiben grillezett a csirke, vagy a mekiben az ínyenc grillcsirkeszendvics. Cukros üdiítőket nem szoktam inni, cukrot sem rakok sose a kávémba.

sajna az a baj, hogy ilyen alkat vagyok, pedig annyira szeretnék olyan vékony lenni, mint mondjuk Ashley tisdale, vagy avril lavigne.

ami a sportot illeti, heti 1x szeretek vmi intenzív sportot csinálni, csak most hogy suli van, nehezebb, mert fárasztó, de általában 70-80 percen át bicajozom 40-50 km-t, vagy úszom 1 órán át.

Az a rossz, hogy az alakom miatt sokszor van rossz kedvem, meg félek, hogy esetleg kinevetnek miatta, vagy hogy ha elszalad velem a ló az édeségezés miatt, akkor meghízok és dagadt leszek.

Néha visszasírom azt az időszakot, amikor nagyon vékony voltam, mert nem volt étvágyam, és minden áron leakartam fogyni, amikor anorex voltam. Mármint, nem a koplalást, hanem az alakomat. Bár az nem volt jó, hogy egy idő után már semmi nem állt jól rajtam.

Igazából a baj az, hogy reggel tök jó, elégedett vagyok magammal, viszont evés után meg megduzzad a hasam, és olyan ducinak érzem olyankor magamat....

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


17/L 160 cm 50 kg


2011. szept. 8. 18:06
1 2
 11/17 anonim válasza:
64%

Nem olvastam el a szöveget szerintem nincs értelme mert ahhoz hozzászólni nem tudnék :D a képeken pedig teljesen jó az alakod. Se nem vékony se nem kövér pont ideális. :P


18/F :)

2011. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
bakker bármit megadnék egy ilyen alakért... :)
2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
figyelj én csaj vagyok,de olyxan jól nézel ki,hogy még én is dugnálak:D nekem is ilyen alak kell*.*
2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
én meg pasi vagyok nem csaj, én is megdugnálak, és még meg is tudnálak mivel dugni:)
2011. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Én is 160/50 vagyok csak 30éves.)) nyugi csak a magasságod miatt érzed így magad.Ha idősebb leszel akkor kialakul a stílusod. Jönnek a nagyon magas sarkú cipők,elegáns ruhák és tökéletesen elégedett leszel az alakoddal:)) Csak sportolj tovább nyugodtan mert akkor feszes maradsz.)) A pasik mindig oda lesznek az alakodért, fenekedért:)) nekem imádják,hogy alacsony vagyok,de feszes kerek fenekem van:))
2011. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
85%

Amit meg nem olvastam...Az emberek kategoriakba oszthatok, magassaguk es alkatuk szerint. Ime nehany oldal, ami segit a sajat tested megismeresere..

[link]


Ezen kivul baratkoz meg a magassagoddal, mert testalkaton kivul is vannak tipusok, amik a magassagok utan vannak. A kepekrol itelve a kisebb novesuek koze tartozol, ami eleve egy kis hasival jar. Nekem elhiheted. En 154 cm magas vagyok, valamikor 48 kg voltam es akkor is hasam volt. Azota eltelt mar lassan 10 ev es szinte annyi kilot is szedtem fel magamra. Es csodak csodaja, jobban erzem magam. Igaz, azota ferjnel vagyok, meg vagyok elegedve magammal es a csaladommal. A ferjem se a magassak koze tartozik, ezert eleve o is pocis alkat.Ezen nem veszunk ossze.:)))

Tenyleg az a legfontosabb, ha elfogadod magad. Jomagam is terapeutahoz jartam majdnem 1 evet, tobb okbol is. Minden nap mond el magadnak a tukor elott, hogy szep vagy es szep napod lesz.Minden nap legalabb 2 percet mosolyogj magadra a tukorbe.Nekem sokat segitett.Amolyan onbabusgatasnak tunik, de ha te megszereted magad, masnak is konnyebb lesz. Plusz egy tanacs: dobd ki a tevet, mert az ott jelenlevo csinibabak elegge faik-ek. Inkabb olvass egy jo kis konyvet.Nincs tv-m 13 eve es jol megvagyok nelkule is. Netten nezek meg egy egy filmet estenkent a parommal, es nem idegesitenek a veget nem ero reklemok se. A hireket a radiobol tudom meg es ha valamire kivancsi lennek a netten konnyen megtalalom, legyen az barmi. Azota megtanultam gyongyot fuzni, es ami a legfontosabb, hobbyit talaltam magamnak, amivel kellemesen toltom a napjaimat.

2011. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
L
2017. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!