Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg ésszerű...

Hogyan szabaduljak meg ésszerűen és tartósan legalább 4 kilótól?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit karcsúbb és formásabb lenni, mert így nem igazán érzem jól magam a bőrömben. Nem vagyok kövér, 169/55 kg vagyok, de úgy érzem ez nem a legjobb.

Nem azt szeretném akarom, hogy 1-2 hét alatt lefogyjak, mert annál nagyobb hülyeség nincs. Bőven jó ha 1-2 hónap alatt sikerül.

Már voltak próbálkozásaim, azt hittem elég kitartásom van hozzá, de sajnos nem jött össze.

Szoktam futni néha, biciklizni, tornázni. Odafigyelek a kajálásra is. Már régóta nem fogyasztok pékárukat, vagy csak nagyon ritkán. Sok folyadékot iszok. De a legnagyobb gondot az édességek jelentik. Igaz sokkal kevesebbet eszek mint régen, de tudom h egyáltalán nem szabadna. Esetleg tudnátok vmit tanácsolni, hogy hogyan tudnék ellenállni?

Mivel kevésből nehezebb lefogyni, tudom h nem lesz könnyű:S

Olyanok tanácsát várom főleg akik ezzel foglalkoznak, vagy sikeresen lefogytak.


2009. szept. 12. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egy-két kilónál többet ne fogyj:-)

Amúgy feszesedni sporttal lehet, ezzel fogysz is kicsit:-)

De továbbra is figyelj oda, mit eszel.

2009. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
szia! készíts magadnak diétás nasikat. rengeteg recept van a neten. így legalább tudod, mit eszel.
2009. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

www.fogyasztotapasz.mywww.hu

Szerintem itt találjátok a legjobb módszert!Ami még nagyon fontos!Egészségessen lehet fogyni!A mai világban amiket már eladnak....hát...

2009. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még valami!Ezt a tapaszt annak is tudom ajánlani,aki ténylegessen nem kövér!Mivel méregtelenitésröl szól a történet!Azaz szebb bőr,haj,egészségesebb közérzet,energia..stb.Én jelenleg 160/53 vagyok,de voltam 160/62 is!

Most jól érzem magam a bőrömbe és tele vagyok energiával!

2009. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, még jöhet:)

ez a tapasz elég drága:S pedig kipróbálnám!

2009. szept. 15. 17:07
 6/6 anonim válasza:
Ez a súly ami neked van normális.Egyél sok gyümölcsöt és mozogj minél többet.
2009. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!