Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha édességet kívánok és nincs...

Ha édességet kívánok és nincs itthon semmi gyümölcs akkor mit egyek? A gyümölcs sem igazán enyhíti a vágyat de legalább jobb utána.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A pudingos vagyok, és gyak. igazad van, de én pl kcal-t (sőt, inkább azt mondom, hogy ch-t és zsírt) számolok (általában... ma nem xD), és úgy alakítom, hogy beleférjen a napi mennyiségembe, és ha már elfogyasztottam az adott cuccot (pl cukortartalmú jegeskávé, mivel light már nincsen, "hálás köszönet" az Aldinak, meg a Lidl-nek), akkor ahhoz igazítom a további számokat:-D
2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nos, ha már gyors felszívódású szénhidrátot ugyan fogyasztasz, de ez egy igen átgondolt és következetes módja a táplálkozásnak, ahogyan írtad.
2011. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Diétás sütiket szoktam enni. ( pl: almás pite zabpehelylisztből, édesítőszerrel. Mikrós süti. Piskóta zabkorpából cukormentes lekvárral a tetején) Vagy zacskós főzős pudingot 1,5 %-os tejjel és édesítővel főzök meg. Tejbezabi fahéjjal)

Tök jó kajákat ki lehet találni, keress a google-val ilyen recepteket és próbálgasd őket. Jó szórakozást! :)

2011. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A zabkása tényleg jó ötlet, én is szeretem. Meg kefir, natúr joghurt egy kis fagyasztott gyümölccsel összeturmixolva, olyan mint a jégkrém. Nyers, hámozott sárgarépa, van aki szereti, pl én :))) Vagy, ha már itt tartunk egy-két kocka minőségi étcsoki nagyon jót tesz, és abból valahogy nem tudna az ember megenni egy egész táblával..
2011. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 andrea1985 válasza:
A müzli ropogos maximum egészséges,de egyáltalán nem diétás!!A kávé elcsapja az édesség utáni vágyat (édesítovel,feketén),vagy egy pohár citromos víz!
2013. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Házi disznó toros. Nekem bevált.
2013. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!