Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káros a túl sok futás?

Káros a túl sok futás?

Figyelt kérdés
elkezdtem a fogyókúra miatt, és mostmár ott tartok, hogy mindennap vágyom rá, viszont nem tudom, hogy lehet-e bajom tőle
2009. ápr. 22. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Aerob pulzuszónába fuss mindenképpen, akkor nagy gáz nem lehet! :)
2009. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
abban szoktam, de az a "baj", hogy muszály néha maximális teljesítménnyel futnom, mert érzem, hogy kell az energia levezetéséhez. Csak attól félek, hogy neves sportolók is elhunytak a megeröltetés miatt, nemhogy én aki dohányzik is:S
2009. ápr. 22. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le 2 éve, h cigin meg vizen éltem, viszont minden nap futottam, nem keveset. Egész nyáron fájt a tüdőm meg köhögtem, tavaly terhes lettem, a 4x visszahíztam amit leadtam:D Most megint futok de cigi helyett zöldség:D Ha sportolsz nem jó a cigi, és most jobban is bírom a futást.
2009. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 éve atlétázom és abból is a gyors meg táv futás az én ágam és még semmi bajom nem volt :) pedig olyan is volt hogy a fél napot átfuttam :))Ha tudod magadról,hogy egészséges vagy akkor bátran szaladj meddig akarsz s te kell rájöjj mennyi a határod.De ha több ideig kocogsz lassabban ugy is letudod vezetni az energiád,szerintem :)
2009. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a futást nem tudom ajánlani... persze lehet, hogy én vittem túlzásba, de a következő történt nyáron: 2 héten keresztül minden reggel lementem futni 4km-t. Az utolsó napokban a sípcsontom körüli izmok eszeveszettül elkezdek fájni és azóta is (1 évre rá) belenyilall a fájdalom, ha huzamosabb ideig futok. Én mostanában otthon végezhető intenzív kardio edzést csinálok + bicikli.
2009. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!