Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel, vagy délután érdemeseb...

Reggel, vagy délután érdemesebb tornászni?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 19 éves, 66 kg, 55 a cél.

Étrendem a következő lesz jövő héttől:


Reggeli: teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvics, benne kígyóuborka, paradicsom, saláta, paprika, gépsonka, sajt


Tízórai: egy marék dió


Ebéd: csirkemell, rizs


Vacsora: kefír és répa


Naponta megiszok 2 l szénsavmentes ásványvizet (étkezések előtt és közben főleg), csak akkor eszek majd, ha éhes vagyok, és naponta 1 órát Rubint Réka-tornát csinálok majd.


Csak azt nem tudom, hogy reggel, vagy délután lenne célszerűbb tornászni? Esetleg fél óra reggel, fél óra délután?

Mikorra tudnék így lefogyni szerintetek?


2011. máj. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

egész nap bármikor és akár napi többször is lehet mozogni (edzeni) étkezés után ~ 1 órával, utána rögtön mehet a következő étkezés, hogy a tested feltöltődjön.

marék dióban (most nem nézek utána) de kevés a fehérje.

esti kefir répa kombóban szintén kevés a fehérje, dobhatnál mellé is mondjuk abból a reggeli gépsonkából.


66-55kg = 11kg. heti 0,5-1kg-ot lehet egészségesen fogyni, havi 2-4kg. így 3-5 hónap alatt megvagy, és ez még tartós is lehet, ha nem kúra miatt csinálod, hanem tartod is az étrended.


amúgy nem biztos hogy akkor kéne enned ha éhes vagy hanem napi 4-5 alkalommal, meghatározott időpontban. RR torna anyagilag kímélő, de egy thaibox edzés lehet több energiát égetne. (ezt azért ajánlom mert legfrissebb információim szerint egyre több nő jár ilyen küzdősport edzésekre mert ugye változatos, és amúgy keményebb mint egy aerobic vagy torna videó, bár tudom hogy azok is fárasztóak)

2011. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első szinte mindent leírt, így csak a mozgáshoz szülnék hozzá.

Szerintem evés után kb 2 órával kezdj hozzá. Legalábbis tapasztalataim szerint 1 órával evés után még lehetsz rosszul mozgás közben..

2011. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy TORNÁZNI. Nem tornászni.
2011. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!