Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy picit koplalni...

Hogy tudnák egy picit koplalni? (további infó lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy picit koplalni, mert nagy a hasam. 51kg vagyok és 13 éves. Azt mondják sokan, hogy meg ne próbáljak fogyózni meg semmi, mert teljesen ideális, sőt még picit szedhetek fel magamra. De az a gáz, hogy van hasam lehet azért mert nem egyenletesen van elosztódva a súly?

Nem tudom. Szóval az a cél, hogy lemenjen a hasamból, na meg az úszógumimból...


2011. okt. 25. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
már a kérdés eleve nagy butaságra vall...hogy tudnál koplalni? úgy hogy nem eszel....ehhez nem kell nagy tudomány. inkább sportolj és ne nassolj és meglesz az eredménye.
2011. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnál koplalni?? O_o Ez meg milyen egy kérdés?

Hát akkor ne egyél semmit,max egy almát,ez a koplalás.

2011. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Na, neked sem kellett volna annyi tévét nézned, hogy beléddiktálja a tévé azt, hogy bizonyára már rég kövér vagy, akárhány kiló lehetsz.

Ha fogyni akarsz, ne egyél szemét kajákat, és mozogj. De nem kéne fogynod, pláne nem 13 évesen...


NYELVTAN RÉSZLEG:

tudnék, nem tudnák.

2011. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Nehogy koplalj! Inkább csinálj hasizom-gyakorlatokat! Én is ugyanígy tettem tavasszal és teljesen jól néztem ki utána. És igen nassolni sem kéne :) 14/L
2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Így van, tudnék, nem tudnák...


Kicsit olvass utána, mielőtt butaságokat beszélsz és még inkább, mielőtt belekezdenél:

Ha megvonod magadtól az ételt, ergo koplalsz, akkor a szervezeted még több zsírt fog elraktározni, mivel ez a pótkészlet, és érzékeli, hogy egyre kevesebb kerül bevitelre. Az izomzatot fogja elsőként lebontani, mivel az életben maradáshoz elég egy minimális izomköteg, zsír és sznhidrát viszont sok kell, ezért azt elpakolja szűkösebb időkre. Tehát leszel 40 kg, 80% testzsírindex-szel. Nem lesz energiád semmire. Inkább egyél rendszeresen, egészségesen, sose érezz éhséget, még előtte egyél, minthogy az jelentkezne (az éhségérzet elmúlását később érezzük, mint az valójában történik, tehát többet eszünk ha éhesek vagyunk, mint amennyit kéne egyszerre). És sportolj sokat, hogy az izmaid rendben legyenek.

2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hasizomgyakorlatok.

koplalást felejtsd el!

azzal amúgy is csak azt érnéd el,hogy izomból meg vízből fogynál a háj meg megmaradna és rondább lenne a hasad,mint most.

ne nassolj és tornázz sokat.

ennyi bőven elég.

2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a bunkó válaszokat ..
2011. okt. 25. 19:56
 8/19 anonim válasza:

Ez a válaszoló vagyok:


A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:38


Elárulnád, mégis mi volt a bunkó a válaszokban? Csupán segíteni próbálunk, hogy nehogy butaságba kezdj bele, mert amire készülsz, az az. Továbbá a helyesírásod javítása is esedékes.

2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
azt nem értem, hogy minek kell leszólni ezért merthogy helyesírási hiba... !?
2011. okt. 25. 20:07
 10/19 anonim válasza:
Mert én 13 évesen rettentően szégyelltem volna magam, ha így írok... csupán segíteni szeretnénk, hogy ilyen súlyos hibákat ne véts, mert ez súlyos hibának minősül...
2011. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!