Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor a...

Mit csináljak ilyenkor a hideg időkben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy elkezdtem fogyózni szóval teljesen átalakítom az étrendem ami sikerül is de szeretnék mozogni, sportolni. Na most én a hideg időkben elég beteges típus vagyok főleg a mandulám ami nem bírja és az lenne a kérdésem mit sportolhatnék? Itthon van nekünk szobabiciklink, csinálom is hetente 5x de már most kezd unalmas lenni tekerni fél órákat esténként.

Olyan 20kg-t kellene leadnom, ezt mivel érhetném el szerintetek?

18/f


2011. szept. 15. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj ki sportolni dél körüli időszakban, akkor még teljesen meleg van.
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
edzőterem?
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy uszoda?
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Edzőterem.
2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sapka, sál. Nem hülyéskedek!
2011. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te hol élsz, hogy hideg van este?
2011. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat

lehet edzőterem lesz

utolsónak pedig üzenem, hogy nem erre a pár napra gondoltam hanem az elkövetkező pár hónapra

2011. szept. 15. 20:02
 8/12 bix ***** válasza:
nekem is érzékeny a mandulám de rendesen felöltözve sál sapka soha nem volt gondom... pedig aztán ha esik ha fúj...
2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a futócuccom -5 fokban, hóban:


dupla zokni, sportcipő

harisnya, melegítőalsó (te harisnya helyett vegyél +1 mackót :D)

póló, cipzáros melegítőfelső, nagyonvastag kapucnis pulóver

rohadtmeleg sál, sapka, fejemre kapucni, kesztyű.


a sálat úgy tekerd körbe, hogy laza legyen. én úgy szoktam, hogy feltekerem az orromig, és ha nagyon bepárásodik, akkor kicsit lehúzom a nyakamra, ha fájni kezdene a torkom, megint felhúzom az orromig.


eddig 1x se fáztam meg.

2011. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a kedves kérdező sose fog kimenni a " hideg időkben" se sétálni se futni, vagy kocogni. Aki már így áll hozzá a dolgokhoz az el sem fogja kezdeni. Anno amikor fogyóztem (4 éve)nem érdekelt hogy hány fok van odakint!!! és hogy mekkora hó van, cipő, abba vastag zokni, valamilyen nadrág, volt amikor csak farmert húztam magamra, póló, pulcsi, arra egy mellény , és irány sétálni!!! És soha semmi bajom nem lett!!!
2011. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!