Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor a...

Mit csináljak ilyenkor a hideg időkben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy elkezdtem fogyózni szóval teljesen átalakítom az étrendem ami sikerül is de szeretnék mozogni, sportolni. Na most én a hideg időkben elég beteges típus vagyok főleg a mandulám ami nem bírja és az lenne a kérdésem mit sportolhatnék? Itthon van nekünk szobabiciklink, csinálom is hetente 5x de már most kezd unalmas lenni tekerni fél órákat esténként.

Olyan 20kg-t kellene leadnom, ezt mivel érhetném el szerintetek?

18/f


2011. szept. 15. 19:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Az a helyzet hogy a kedves kérdező sose fog kimenni a " hideg időkben" se sétálni se futni, vagy kocogni. Aki már így áll hozzá a dolgokhoz az el sem fogja kezdeni."


Igaz te jobban tudod helyettem :) nem baj hogy amikor tél van akkor 3 hetente van mandula gyulladásom és amióta jobban odafigyelek rá már jobb a helyzet na de mindegy

2011. szept. 17. 17:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet: Fel kell öltözni!
2011. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!