Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csökkentem a kalóriabevitel...

Ha csökkentem a kalóriabevitelt mondjuk 1000-re, akkor mennyi idő alatt megy le 6 kg?

Figyelt kérdés
Ezen a héten orvosi okokból nem tudok mozogni, de szombatra jobban kell kinéznem...
2011. szept. 19. 12:28
1 2
 11/18 bix ***** válasza:
az összképet úgy tudod javítani ha testzsír százalékon faragsz lefele, azaz nem izmot meg vizet buksz hanem zsírt. az kizárt hogy sikerüljön addig. kezdj el normálisan enni és mozogni jobb lesz a közérzeted. ennyi. ha most koplalsz akkor az izmokat bontod le első körben így nő a testzsír százalékod még ha fogysz is papíron. ez pedig nem fog a formádon segíteni sajnos...
2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szoláriumba nem vagyok hajlandó menni. Nem tartom jó ötletnek mesterségesen barnítani a bőröm, pláne azért, mert a kis tinik kitalálták, hogy az a menő, és aki nem szolizik, az már nem is ember.

Egyébként ha egymás mellé állítunk két 30 éves nőt, ahol az egyik nem szolizik, a másik pedig aktívan jár, meg lehet nézni, melyikük tűnik arcra öregebbnek. Tehát meggyőződésem, hogy aki gyakran szolizik, azon 30 év után rettenetes öregedés következik majd be. De! erről itt nem nyitok vitát, mindenki oda dobálja a pénzét, ahova akarja!

2011. szept. 19. 14:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyugi van....... :)

Nem azt mondtam, amit olvastál...


És nem menőségből megy az ember lánya - én legalábbis, hanem mert egy (normális szinten) barnább bőr sztem sokkal jobban néz ki. (szerintem mondhatjuk : szexi)

És bár beleesem abba a kortartományba, amit említesz, nem sok pasi mondta (csaj sem), hogy milyen öregnek nézek ki (sőt). (És nem, nem azért, mert képmutató emberekkel veszem magam körbe.)


Azért persze drukkolok Neked, hogy jól érezd Magad szombaton! :)


bix: ugye, h nekem lett igazam? :)

2011. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Komplexusod van? Nagyon úgy néz ki...
2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Baracsi Ágota válasza:
Légysz ne koplalj buli előtt! Tapasztalatból mondom, jártam már így. Egy hetet koplaltam előtte, másfél kilóval voltam "könnyebb". De. Fáradt voltam, nyűgös már este kilenckor, ettem pár falatot, attól felpuffadtam, ittam rá két korty ásványvizet, égni kezdett a gyomrom, este tízkor mehettem haza szódabikarbónát enni. Inkább ha teheted, dobd fel a ruhatárad egy új ruhával, vagy keress valamit otthon, ami jól áll, és jól érzed magad benne. Persze ez csak az én szubjektív véleményem, igazából Neked kell eldöntened.
2011. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bix ***** válasza:
cyan szívem szerelme neked? mindig:D
2011. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szolit elítéled, de egy 1000 kalóriás drasztikus étrenddel simán tönkretennéd magadat vagy csak rontanál a helyzeteden...pláne egy vetélés után naaaagyon egészséges.... Téged sem az eszedért szeretnek....
2011. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Diplomás nő vagyok, egy állami cégnél dolgozom ügyintézői posztban. Képzeld, okos nő vagyok, csak sosem volt feleslegem, így nem tájékozódtam a fogyókúrák terén...

Gondoltam, hogy nem egészséges, de hangsúlyoztam, hogy szombatra akartam pár dekát fogyni, hogy jobban érezzem magam a bőrömben, egy hét alatt pedig nem lesz maradandó egészségkárosodásom. Egyébként nagyanyáink is megvoltak szoli nélkül, még tovább is éltek, mint talán mi fogunk..

OKOSKA!!!! :S

A beszólogatást nem díjazom, nem kell itt névtelenül "nagyfiúskodni". Akinek ennyiben van öröme, hogy itt jól beszól, hát sajnálom, mert lelkileg nagyon szegény ember lehet, akit a környezete semmibe vesz, elnyom, és itt éli ki agresszióját..(látod, pszichológiából is jó vagyok...) hehe:D

2011. szept. 20. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!