Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update menüt próbálta mi a...

Update menüt próbálta mi a véleményetek? Arra gondolok amit az ételfutárnál lehet rendelni.

Figyelt kérdés
Alakform menüként hirdetik, azt hiszem. Szeretnék fogyni, főként étrend váltással. Régóta durum tésztát barna rizst, sovány húsokat....stb eszem, de nem mindig tudok főzni magamnak. Ezért gondoltam, hogy megrendelem ezt a menüt. Már rászoktattam magam a reggelizésre (cukor nélküli müzli) és gondoltam, hogy ebédre enném a főételt a menühöz tartozó leveset pedig vacsira.
2011. szept. 22. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert jó zöldséges. :)

A férjem is így van vele, pedig neki inkább híznia kéne, de egy csomószor onnan rendel, mert ott van zöldséges kaja. A hagyományos hús-krumplit unja.

2011. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

a poén az, hogy a sok zöldség mellett kellene sok húst és keményítő gazdag rostos élelmiszert (pl. rizs) enni.

mármint Utolsó válaszoló férjének, ha tömeget szeretne növelni.

2011. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A poén az, hogy tömve van hússal, és akad néha rizs (és tészta - bár ez nem volt kérdés) is. Barna rizs.

Legalább az étlapot nézd meg, mielőtt hozzászólsz valamihez, amiről fogalmad sincs.

Pedig néha olyan értelmeseket írsz!

2011. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szinte mindég értelmeseket írok.


tömve van hússal: baromság. ami valakinek sok hús (kölyöknek) az kevés, nekem.

tömegnövelést írtam valamiért, egy férj urat emlegetve, gondolom volt egy olyan hozzászólás, hogy egy férfira ráférne. na most hús csócsálással zöldséggel, és egy kis rizstől nem nagyon lesz fejlődés, valljuk be. mint ahogy a zsírbödön ember sem fog lefogyni, mert nem iszik több kólát. tehát amit írtam az reális volt, persze ez lehet csak az én véleményem.. étlapból meg lejön: van egy kisebb mennyiségű hús, valami zöldség, és ahogy írtad, esetleg egyéb körítés. ez baromi kevés.

2011. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!