Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van! Vége a türelmemnek...

Elegem van! Vége a türelmemnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta túlsúlyos vagyok. Az idén rászántam magam a fogyókúrára. Sikerült fogynom eddig 17 kilót. Még 10-et szeretnék, de 2 hónapja egyszerűen nem mozdul a súlyom!! Mindent ugyan úgy csinálok mint ahogy a 17 kilót lefogytam.!! Már beleőrülök ebbe. Egyszerűen nem mozdul a súlyom, pedig még van rajtam 10 kiló felesleg. Elegem van belőle, elhatároztam, hogy mától koplalok, nem érdekel hogy milyen következményei lesznek, inkább haljak meg mint hogy ilyen kövér maradjak!! Tanácstalan vagyok, mit tévő legyek? :( :'(
2011. szept. 22. 11:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
jaa, most látom h a válaszolótól kérdezted :D
2011. szept. 22. 11:47
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne koplalj. Tarts pár nap szünetet, egyél finomakat, lazíts, relaxálj, és újult erővel fuss neki újra. Nem tudom hány kiló vagy, de nekem még bőven több, mint tizet kell fogynom, és még így sincs annyi az alapanyagcserém, mint neked.


Mozogsz mellette valamit? Mert az se ártana...

2011. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Már beleuntam az egészbe, és két hete nem mozgok. :S
2011. szept. 22. 11:54
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a válasz!

A mozgás gyorsítja az alapanyagcseréd , ezért lassult be.

Mozogni kell!!

2011. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen hány kalóriát eszel egy nap?
2011. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

1200-1500-at ettem amikor diétáztam, de most h nem csinálom, igy olyan 2000 körül, vagy 2300.

Holnaptól újra rászánom magam hogy csináljam tovább a diétát, és kezdjek el újra mozogni napi szinten, mint 2 héttel ezelőtt.

Csak amikor nem látom h van eredménye ennek tornának, meg a diétának, akkor annyira kiábrándulok az egészből. :( . Hetente mértem magam mindig, még a fél kiló fogyásnak is örültem, és ez hajtott előre , de már két hónapja nem mozdul a súlyom :(

2011. szept. 22. 12:06
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy! :) Nagyon irigyellek! Hatalmasat fogytál, már több, mint a felén túlvagy, és biztos, hogy rettenetesen látszik is rajtad ez a -17 kiló, az ismerőseid meg csak irígykedhetnek :)

Azonban most nem szabad feladnod. Mi már az a 10 kiló? Mindig mondják, hogy az utolsó kilók nehezebben mennek le, és elő is fordul, ha stagnál a súly. Ilyenkor még aktívabban kell mozogni. Tényleg ne koplalj, mert akkor nemhogy fogyni nem fogsz, de egy idő után az idegrendszered felmondja a szolgálatot, és visszahízol. Ne légy türelmetlen, kövesd az eddigi utat. Ha nem hízol tovább, az is szép eredmény. S tudod, a tartós fogyás lassú folyamat. De annak az eredménye is tartós.

Szóval semmiképp se keseredj el, így is egy hős vagy, és ne add fel! Válasz másik fajta mozgást, dobd fel valamivel.

2011. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Igen, a vacsi neki 4 órakor van :D
2011. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:17


Köszi, ez jól esik :).

Eddig senki sem dicsért meg , ezt az egészet egyes egyedül értem el, senki nem segített, senki nem hitt benne hogy sikerül fogynom. Igen, vannak akik észre veszik hogy fogytam, de én akkor sem vagyok megelégedve az eddig elért eredménnyel. Talán akkor leszek, hogy ha elérem még azt a -10 kilót.


Már kezd vissza térni az akaratom hogy folytassam tovább, mert ha már ezt az évet eddig "végig szenvedtem" a fogyókúrával, akkor ezt a 3 hónapot is kibírom már, ami nem sok. ( Mennyire igaz hogy az utolsó kilók mennek le a legnehezebben.... )


Ha kitartó vagyok, többet mozgok, és diétázom, akkor sikerülhet még az idén elérnem a -10 kilót?

2011. szept. 22. 12:33
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egy valamit tartson szem előtt - a mozgás és a diéta nem megy együtt! heti 6x mozogjon - ússzon/fusson/biciklizzen - egy nap pihenőt tartson. Építse be a saját életvitelébe, ne csak az álomsúly eléréséig sportoljon! Ennek megfelelően alakítsa ki az étrendet - ha rendszeresen mozog, akkor enni kell! Nem fog gyorsan lemenni, viszont formálódni fog és nem feltétlen 10 kilónak kell leolvadni akkor magáról.


Aki meg este 10-11ig is fenn van, az ne 4kor étkezzen utoljára - ezzel csak kiéhezteti a szervezetet. (ha belegondolunk, majdnem 3/4 napnyit éhezne a szervezet másnap reggelig) Nyugodtan lehet vacsorázni 11 órai fekvés esetén akár 8-kor is, csak értelemszerűen nem rengeteget.

2011. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!