Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy lapos legyen...

Mit tegyek, hogy lapos legyen a hasam?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, mellé 50-52 kg, ez változó. Néha futok. Szinte mindent megeszek, amit megkívánok. Mindenhol vékony vagyok, csak a hasam nem lapos. Milyen gyakorlatokat végezzek? Mit egyek? Nem tudom, hová lehetett volna írni ezt a kérdést, mert fogyni igazából nem szeretnék.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. szept. 25. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

A testtartásod milyen? Nem lehet, hogy csak azzal van a gond és igazából nem is hasad nagy?


Sajnos csak a helyi fogyasztás nem igazán lehetséges, így a sportot javaslom, és a zsír lemegy, de szerzel egy ki izmot, és nem fogsz túl soványnak látszani. Szóval irány a konditerem és fuss is, vagy más bármi más jó, ami sokáig tart és kiizzaszt.

2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a testtartásom rendben van :/ Anyukám és Apukám is hasra híznak.
2011. szept. 25. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Már így is vékony vagy, nem kell többet fogynod.
2011. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%
Felülés.! napi 200-at és baba leszel !
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

több tényezőt megközelítve

- a has nem lapos, kockás ha alacsony a testzsír-arány. az, hogy vékony vagy "máshol" nem azt jelenti, hogy nem vagy zsíros, hanem hogy nincsen jelentősebb izomzatod.

-lehet hasizmod is gyenge, bár általában a szálkásító étrendet szoktuk ilyen kérdéseknél ajánlani, de ha nő vagy, vagy fiatal fiú (a felhasználó nevedből most nem következtetek, nem is akarok) akkor lehet, hogy tényleg gyenge a hasizmod, és ezen valóban a napi 200 hasprés segít. én mondjuk ezt íves haspadon csinálom, az úgy 3x húzósabb mint földön, én ma 300 darabot tervezek.. na mindjárt.


hirtelen más nem jut eszembe.. úgy sem fogadod meg, de fél év, 1 év testépítés a legtöbb emberre ráférne, utána már lenne értelme mondjuk kiemelten a has résszel foglalkozni, vagy testzsírral (ha már van izom alap).

2011. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felülések, de sztem ne 200-al kezd. Terpeszüléses(hajlított térddel) felülés,keresztbe tett jobb lábhoz, keresztbe bal lábhoz, csípőemelgetés picit, majd mélyet 2x-2x 8-at, oldalfekvéses lábemelgetés, oldalfekvéses törzsemelés, majd ha végeztél nem felejts el nyújtani: hason fekvésből kinyújtod a karod és törzzsel felfelé nyújtózkodsz(homorú feszes háttal, majd ugyanez elfordulva mind2 oldalra) előtte csinálhatsz még egy kevés hátizmot is, az is szépen nyújtja a hasizmokat(hasonfekvés, tarkón a kéz, és apró majd nagyobb törzsemelés 3x-4x 6-ot)
2011. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a nulla edzettséggel 200 hasprést egyik délután. nagyon jó tapasztalatot nyújthat. az ember 1-2 nap múlva rájön, hogy milyen jó dolga volt ezelőtt.
2011. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!