Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducin is elmehetek táncolni?

Ducin is elmehetek táncolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek táncolni. Most eldöntöttem, hogy beíratkozom egy tánciskolába, ahol társastáncot lehet tanulni. 180 cm magas vagyok és 74 kiló. Szerintetek nem fognak nagyon kiszólni? Igazából elég nyúlánnk alakom van, vékony lábaim, csak a csípőmön látszik a felesleg. Kicsit gátlásos vagyok és abban reménykedem, hogy talán most majd megnő az önbizalmam. Gondoltam ide írom a kérdést, mert talán itt kapok normális válaszokat is. :)

19/L


2011. szept. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy szólnak le...ugyanmár:)

ez egy tök jó dolog,és tök jó hogy kedvet érzel iránta.

megszólni maximum modell castingon:D

2011. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez messze nem duciság:D


Amúgy nem fognak megszólni, nekem egy 100kilós ismerősöm is jár táncolni, teljesen kihúzta a depiből.

2011. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Először is abszolút nem vagy duci, ez a súly éppen ideális a magasságodhoz. Ha nem hiszed itt egy link: [link]

És ha duci lennél sem szólnának meg

2011. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Aranyosak vagytok! :)
2011. szept. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!