Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 ora tornaval 1 honap...

Napi 1 ora tornaval 1 honap alatt mennyit adhatok le? Most vagyok 168cm /75 kg. 16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az attól is függ, hogy mennyit és mit eszel.
2010. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 körül.
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mit eszek?

ööö... ami jön ,amikor éhes vagyok. de nem sokat.. vagyis úgyh, ne legyek éhes... (napi 3szor..)(mindig annyit eszek.többet nem is birok :S , csak eddig szinte nem is ittam..napi 0,5l tea max vagy kola... annyi volt az ivas xD , és rávettem magam, hogy igenis tornázni fogok.. valamint inni vizet.. s ezert erdekelne h mennyit lehet ez ido alatt leadni.)

minden nap 2l asvanyviz

2010. jan. 10. 16:18
 4/11 anonim válasza:

Fogyjunk le együtt :D Én is csinálom egy hónapig, te is, és meglátjuk az eredményt! Oks? :D

16/L

2010. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez elég sokmindentől függ, nem lehet így egyszerűen megmondani. Ha kiegyensúlyozottan étkezel (tehát mindent, de mértékkel, ugyanis bármiből túl sokat vagy túl keveset eszel, az hiánybetegséghez vezethet) és rendszeresen mozogsz, akkor megfelelő lehet a súlyod, de mindig add hozzá, hogy milyen a csontozatod, és mennyi a súlyodból az, ami izom (az izom tömege nagyobb, mint a zsíré), meg az se mindegy, mennyi idős vagy (tizenévesen nem ajánlott pl. a diéta semmilyen formája, kivéve, ha beteg vagy). Nem hiszem, hogy túl sokat le kell adnod (értem ezalatt, hogy 20-30 kilót biztos, hogy nem kell), szóval nyárig el tudod érni a kívánt alakot.
2010. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16:25 okeee . megadod az msn , skype vagy email cimed? :D
2010. jan. 10. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:

én 10-15kg szeretnék fogyni max... többet tuti h nem, vagyis sztem az a 10 is elég lenne.

na meg nem az számit, hogy a mérő mit mutat, hanem h beleférjek a régi ruháimba :D

2010. jan. 10. 16:32
 8/11 anonim válasza:

Aham, persze, megadom, csak írj e-mailt erre a címre:

gicca93@citromail.hu

Jó lesz úgy? :))

2010. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mar el is kuldtem az emailt :D
2010. jan. 10. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drasztikus diétába ne kezdj, még csak 16 éves vagy, ne rontsd el a szervezetedet. De jó, hogy te reálisan gondolkodsz, és nem akarsz normális alá menni. :-)

Van egy szórakoztató mozgáslehetőség, ha be tudod iktatni a szabadidődbe, akkor járj táncolni. :-)

2010. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!