Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akár este 9kor is szabad enni...

Akár este 9kor is szabad enni ha csak akkor van időm?

Figyelt kérdés
perszeee nap közbe is eszek, csak az edzés nagyon sokáig tart és későn tudok "vacsorázni" szóval az a kérdésem, hogy ha 9kor eszek az baj? (persze természetesen bele fér a napi kcalomba.:))
2011. okt. 3. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj
2011. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzés után mindenképpen kell enni. Közvetlenül lefekvés előtt viszont nem ajánlatos. De ha így jön ki, akkor így jön ki.
2011. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 órával lefekvés előtt nem ajánlott rendszeresen enni. Akkor sem, ha nem fogyókúrázol.
2011. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj. :)

Velem is előfordul, hogy így jön ki. Máskor pedig már nagyon éhes vagyok lefekvés előtt, és bekapok valamit, hogy mégse korogjon a gyomron. Nem hízok.

2011. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem az időpont számít, hanem hogy az életritmusodhoz késő-e ez vagy nem.

itt vagyok pl. én, nekem a vacsora (ami általában túró v. fehérjeturmix) éjfélkor van, mert hajnal 2ig tuti nem kerülök ágyba. Nem tudom mennyire egészségtelen, de mivel a lefekvési időpontomon nem tudok változtatni, még mindig jobb, mintha este 8tól kopogna a szemem amíg el nem alszom.

2011. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!