Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diétával tudtál lefogyn...

Melyik diétával tudtál lefogyni úgy hogy nem éheztél és este mit ettél hogy nem voltál éhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem nevezném diátának, de -14kgnál tartok,azzal a módszerrel, hogy mértékletesen eszem.

Azt gondolom, hogy legtöbbünk azért hízott meg, mert pont ezt felejtette el, hogy mennyire fontos a mértékletesség. Hogy nem azért eszünk, hogy az élet más területein lévő nehézségeket ezzel kompenzáljuk. És ahelyett, hogy máshol keressük a boldogságot, egy egy plusz szendviccsel a tv előtt ellustulunk, aztán meg jön a felébredés, amikor rájövünk, hogy nagyon nem érte meg ezt tenni a szervezetünkkel. Azok az örömszerző édességek dupla annyi keserűséget okoznak ilyenkor, de az már jó ha az ember rádöbben, hogy ideje változtatni.


Számtalan cikkben-fórumon lehet olvasni, hogy napi 5szöri étkezés... hát tényleg működik. Emellett rengetek okosságot olvashatunk még, mindenki saját maga eltudja dönteni, hogy neki mi válik be ezek közül. Én nem vagyok a túl szigorú diéták híve, inkább lassan fogyok, de képtelen vagyok megenni a natur túrót, és hamar ráunnék, a saláta csirkemell párosra is :) Így aztán eszem mindig amihez kedvem van. A mai reggelim például egy rozsos pirítós volt, körőzöttel, és egy paprikával. Ebéd egy tál finomfőzelék, egy fasírozott. Fehérliszttes habarással, és még a tejföl sem volt zsírszegény. Ajjaj :)


Nem attól az egy kanál liszttől híztunk meg, így én azt gondolom nem is ennek a megvonásával lehet lefogyni. A bűnős fehérkenyér, édesség, cukor mértéktelen(!!!) fogyasztását kiiaktatva lelehet fogyni, de semmit sem szabad túlzásba vinni szerintem.



Sok sikert a fogyáshoz, remélem megtalálod a számodra megfelelő módszert. :)

2011. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Cukorbeteg szénhidrát diétával. Elég hatásos.
2011. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

En attertem a vega etrendre, de mellette konditerembe is jarok heti negyszer ket orara, es sokkal aktivabb eletet elek, mozgolepcso/lift helyett lepcso, gyalogolok abusz helyett stb.

A vacsoram altalaban egy bogre szojatej.

Kb fel ev alatt fogytam 15kgt mindenfele kaloriaszamolgatas nelkul.

2011. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!