Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki kalóriát számol, az sosem...

Aki kalóriát számol, az sosem eszik étteremben, minden ételt maga készít el? Vagy hogyan oldjátok meg a számolást ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én igazából ezért nem számolom, csak kb-ra eszem, mert az ebédem az mindenáldott nap étteremben zajlik, és így így is - úgy is pontatlan lenne a számításom. Főzni nincs se időm, se tehetségem, se kedvem, tehát az nem opció.
2011. okt. 5. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mindig tippelek, itthon is, szerencsére elég pontosan. :)
2011. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod pontosan kiszámolni, mivel nem tudhatod hány kanál lisztet tesznek valamibe, mennyi olajat használnak sütéskor stb.

De ha odafigyelsz arra mit eszel, nagy gond nem lehet. Tehát ha pl. grillezett csirkemellet kérsz, öntet nélküli salátával, simán belefér diétába.

Sokkal fontosabb az étel minősége, összetétele, mint maga a kalória.

2011. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én norbi update szerint fogyok, nem számolgatok, csak eszem :) Persze ott is lehet számolni: szénhidrátot, napi maximum 150 gramm, és tuti a fogyás. Én nem számolom, jókat eszem, és már -15 kilónál járok :)
2011. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!