Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek szexi a képen...

Szerintetek szexi a képen látható lány? Van, akinek bejönnek az ilyenek?

Figyelt kérdés

[link]


nem, nem én vagyok, és nem is ilyen az alakom. Csak kíváncsiság. Írjátok oda, hogy x/10 pont az alakja, és a nemeteket. :)


2011. okt. 5. 17:50
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne ez a nö dagadt??? Egyaltalan nem az, telt, duci, de nem dagadt. Az egy negativ jelzö. Sokkal vonzobb mint sok vekony lany, aiki itt a GYK-n mutogatja magat a kisfiu testevel es kerdezgeti, hogy "köver vagyok". Semmi mellel, nulla popsival. aaaaaaa

Neha viszont lehet itt is talalkozni hasonlo alkatu nök kerdeseivel, mint aki a kerdeseben szerepel. Akiknek megvan mindenük... :D sokkal szexibbek mint a legtöbb magat csinibabanak gondolo az oldalon. Felre ne ertsetek tetszik egy ilyen nö is: [link]

de akik az oldalon osztjak az eszt, mert ök vekonyak, azok egyaltalan nem ilyenek, egyszerüen csak veknyak ennyi, es mi van akkor?? Hogy valaki szexi legyen nem eleg vekonynak lenni. Szerintem az aranyok szamitanak. Az alak, nem hogy ki hany kilo.

2011. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
hű, amit linkelt valaki, azokon nagyon csinin néz ki :) igazából nem tudtam ki ez, csak mindenképp olyat akartam bevágni, aki megosztja az emberek véleményét.
2011. okt. 5. 20:56
 43/51 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Eva Longoria meghízlalva fotosoppal.
2011. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésben szereplő fertelmes pinkruhás képen 3/10.

A két képen amit pár kommentel ezelőtt linkelt valaki, azokon megvan olyan 5/10, illetve 6,5/10 (a fekete-fehéren, az arca ott kifejezetten szép), de ha levonnánk a photoshopot, a sminkest meg a profi fotóst, franc tudja hogy nézne ki a valóságban.


Ezek alapján noha baromi dagadt, a megfelelő technikákkal jól "eladható".

2011. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon formás a hölgy a képen, és életszerűbb, mint ezek az anorexiás kis csitrik. Megvan mindene, lehet marcangolni,paskolni, rá lehet feküdni, nem törik ketté és nem szúr a csont. Az ilyen nők életre valóbbak, nem olyan kis nyávogósak mint a kis törkékeny teremtések. Na ilyen egy bombanő!25F..ja és 10 pont.
2011. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép nő, de bevallom nekem a haján és az arcán akadt meg a szemem, mert az gyönyörű. Szóval szexi és szép, de véleményem szerint egy 5-10 kiló minusszal még gusztább lenne.

Az alakja sztem 6/10. L/27

2011. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt mikor értjük már meg,h a plus size modellek és az anorexiás csitrik között is van valami, és a legtöbb nő e kettő között van. Miért kell ennyire a végleteket hangsúlyozni? Előző voltam.
2011. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, hogy a válaszolók elég nagy része szerint ez jó alak... Az utcán mégis kinézik a hasonló alakú nőket. Nem csak a férfiak, hanem a nők is. Mindenki "ledagadtozná".

Szerintem csak önnyugtatásból írja ezt több válaszoló.


És persze lehet, hogy aranyos, kedves nő, de azért ne mondjuk már ilyet, hogy nincs vele semmi gond, miközben van rajta vagy 40 kg felesleg.


Az anorexiás és az elhízott ember között van egy elég széles átmenet.

2011. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik az alakja, én nagyon szeretnék arányosan telt lenni (sajnos aránytalanul vagyok kövér, és ha e kettő közül választhatnék, én bizony az ő alakját választanám)

az ő kategóriájában nálam 10/10, viszont ha egy "normál testalkatú" nőhöz viszonyítom, akkor talán 6/10

26/N

2011. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
ez a csaj ugyanúgy beteg, mint egy anorexiás... csak ahogy az anorexiás modellekről, róla is kiphotoshopolják a gusztustalan részeket.
2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!