Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az emberek tényleg így "élik"...

Az emberek tényleg így "élik" meg a kövérséget?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésben a kérdeztő azt szerette volna tudni, hogy tetszik-e az embereknek az ő általa belinkelt kép. Ezen egy kövér nő volt, de csinosra sminkelve.


Az írók nagy részének tetszett és kapásból a csontsovány és vékony alkatú nők szidásába ment át a téma, hogy miért fogyózunk, meg a kövér nők jobbak az ágyban.


Nekem ez a mondat ütötte meg a fülemet. Nem lehet esetleg, hogy a kövér nővel a férfiak nagy része csak azért érzi jobban magát a szexben, mert ezeknek a nőknek nem kell bizonyítani? Itt arra gondolok, hogy egy nagyon jó nő előtt azért kicsit gátlásosabb a férfi is, mivel egy nagyon jó nőt könnyebb elveszíteni. Egy kövér nő meg úgy mondd örülhet annak, ha valaki őt megtalálja. Én nem hiszem el, hogy a kövér nők sokkal jobb lepedőakrobaták lennének, mint a normális testalkatú ill. sovány társaik.


No meg kisugárzás. Nekem is van kisugárzásom és amikor kövérebb voltam, akkor is a nálam (kevésbé jobb kisugárzású) vékonyabb lányok kellettek a pasiknak. S amikor lefogytam (most normál testalkatom van a BMI szerint) azonnal tömegével jöttek a pasik. Szóval én úgy gondolom, hogy nem e mögé kéne bújni, hanem lefogyni.


Ti mit gondoltok erről?


Én is akarok még fogyni, mivel a normál súly felső határán vagyok. Alsón szeretnék lenni.



170/66

26 L


2011. okt. 6. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Van benne valami:) Detto ugyan ez mint nálad. Majdnem 90kilósan a kutya sem nézett rám. Most hogy 170/57 vagyok,nincs olyan pasi aki ne fordulna utánnam az utcán
2011. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem biztos hogy fogynod kell még bár nem látom az alkatodat szóval ezt így nem lehet eldönteni. Csak azért írom mert 170/66 lehet tökéletes alak is. Szerintem nem kell minden nőnek kifejezetten vékonynak lennie. Sokféle testfelépítés van és ez így van rendjén, és szerintem valóban úgy van hogy eggyeseknek a vékonyabb nők jönnek be másoknak pedig a picit teltebbek.

A kövérség viszont egy betegség és ha valakinek a krónikusan kövér nők tetszenek az csak is valami ritka pervezió lehet.

2011. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

"Egy kövér nő meg úgy mondd örülhet annak, ha valaki őt megtalálja"


Hmm... ez azért erős volt egy kicsit, nem gondolod? :)

Ami engem illet, 80 kg vagyok, sosem voltam vékony, de nem volt gondom párkapcsolati téren, szerencsére. Ezzel együtt nem gondolom, hogy lepedőakrobata lennék, szerintem teljesen normális szexuális életet élünk, nem hiszem hogy bármiben jobb lennék, mint Ti, vékony lányok. Abban lehet valami igazság, hogy topmodellel az ágyban egy férfinak esetleg olyan érzése van, hogy jobban kell bizonyítania, de nem gondolom, hogy ez egy duci lány esetében ne lehetne így, attól, hogy duci, még lehet szeretni, és ha egy pasi egy 100 kilós nőbe szerelmes, hidd el, neki is bizonyítani akar majd!

2011. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárki lehet bármennyi kiló, ha megvan benne egy bizonyos kisugárzás :) Voltam én csontsovány, de utáltam, kb. rám se néztek a normális pasik, most van rajtam kis felesleg, de imádom így magamat, meg is találtam a nagy őt.
2011. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Viszonyítás kérdése. Szerintem leginkább azok magyarázzák be maguknak ezt, akik soha nem voltak vékonyak.

Én elvileg egy szép lány vagyok, 55-60 kilóval rengeteg férfi megfordult utánam az utcán, és ha szórakozni mentem, tíz percen belül akadt egy udvarlóm. Most 80 kilóval kábé rám se néznek. Pedig nem lettem csúnyább, "csak" kövérebb.


Na most aki mindig kövér volt, az ezt el se tudja képzelni, ha kap mondjuk egy héten egy bókot, akkor már úgy érzi, hogy minden rendben. De aki tudja, milyen úgy élni, hogy gyakorlatilag minden férfi, akivel beszél, bókol neki, annak a heti egy szánalmasan kevés.


Egyébként ebből is jön szerintem az, hogy aki mindig kövér volt, az nehezen fogy le. Mert nem tudja, mit veszít a kövérséggel. Én iszonyúan bánom, hogy hagytam, hogy ennyire elszaladjon velem a ló, és mindent megteszek annak érdekében, hogy leadjam a súlyt, mert érzem, mi mindent vesztettem ezzel.


Ja igen: a lepedőakrobata kövér lányok meg egyszerűen önámítás. Ugyan jelentkezzen már az a lány, aki sok pluszt cipelve ugyanúgy képes akár végig felül lenni, mint előtte. Nekem speciel nem megy, így a szexben a lehetőségeink elég korlátozottak lettek.

2011. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én konkrétan életem legszörnyűbb időszakaként éltem meg a kövérséget.Két év alatt kétszer estem teherbe és szültem.Mikor az első után végre elkezdhettem szigorúbban diétázni,kiderült,jön a tesó.Most 6 hónapos a fiam,20kgval vagyok kevesebb,mint terhesen,pedig 9kg-t híztam "csak" vele.A babák előtti súlyomhoz képest még 3-4kg plusz van rajtam,de igyekszem azt is leadni.Én kicsit sem tudtam magam jól érezni ducin,undorodtam magamtól.Még most sem vagyok teljesen elégedett,63.5kg vagyok a 166cm-hez,de ezerszer jobban érzem magam.
2011. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
semmit sem jó túlzásba vinni, általában a középút az ideális. azaz ha valaki sem nem gebe se nem kövér. hanem pont jó. persze lehet egy nagyon vékony nő is szexi mint ahogy lehet egy duci nő is. de szánalmas azt kijelenteni hogy a kövér nők jobbak vagy a vékony nők jobbak. egyébként én is azok közé tartozom akik régen kövérek voltak, most meg vékony vagyok. kb 10x annyi pasi érdeklődik utánam mint régen mikor kövér voltam. ha végigmegyek az utcán szoknyában és magassarkúban tuti a legtöbb pasi utánamnéz(nem akarok nagyképű lenni) míg amikor kövér voltam nem igazán néztek meg. most bemegyek egy üzletbe és bármilyen ruhát megvehetek mert a legtöbb jól áll, régen alig találtam valamit amiben nem néztem ki még rosszabbul. tehát mivel én megtapasztaltam mindkét oldalt ezért a világ minden kincséért sem szeretnék mégegyszer duci vagy kövér lenni.
2011. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
5-6 kilóval vagyok nehezebb a versenysúlyomnál és már ígysem olyan a szex mint pár hónapja.Nem igazán törődök a súlyommal 54-60 között ingázok a 170es magasságomhoz.Szívbaj nélkül felveszem az egyel nagyobb nacimat ha úgy adódik,de érzem a teljesítményemen,hogy 60 körül vagyok ismét.
2011. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm szerinte azért jó a nagytestű nő mert nagy kofferba jó pakolni!

Magam részéről megközelítve következő az álláspontom:

Fiatal leánykoromba alig 40 kg-val állandóan azzal piszkáltak, hogy olyan vékony vagyok, hogy el fúj a szél.. szó szerint utáltam azt az időszakot.. bármennyit ettem soha nem híztam. Aztán szültem két gyermeket, közel 40 éves lettem és évről-évre egyre kerekebb a formám.

Aki előtte ismert mind azon csodálkozik, hogy meghíztam.. Én meg csak röhögök rajtuk!

Mert eszem ágában sincs vissza sírni azt az időt amikor a nők akkor mutattak még jól amikor volt mit rajtuk fogni, ellenben a mai kor nem szól egyébről, mint a beteges megfelelni akarás másoknak ! A tökéletes külső elnyerése érdekében! Most kövérem tudom igazán élvezni a gasztronómiát; finomakat főzni, nagyokat enni és nem törődni azzal, hogy bűntudatomnak kéne lenni, hogy túl ettem a napi megengedett kalória mennyiséget! :-)

Kizárólag csak is önmagamnak szeretnék megfelelni. Jól érzem magam a bőrömbe, eszem ágában sincs fogyózni. Így érzem magam tökéletesnek!

2011. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll, hogy kövér.

Én nem vagyok kövér, inkább vékony, de látok sok szép kövérebb nőt.

Az, hogy ki szép, vagy ki nem, az nem a súlyától függ.

Az pedig szintén hülyeség, hogy a kövérek jobbak az ágyban.

Mitől lennének jobbak?

A súly az nem függ össze a szenvedélyességgel.

Ezek általánosítások, amiknek semmi alapjuk nincs.

Az sem igaz, hogy mellőlem biztos egy asszonyos, nagymellű nő után vágyakozna titokban a barátom.

Legalább is remélem, hogy nem vágyik másra.

Egy szó, mint száz nem a súlyon múlik sem a szépség, sem a szexuális teljesítmény.

2011. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!