Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet az, hogy a Norbi updtae...

Marionaud kérdése:

Lehet az, hogy a Norbi updtae kajától híízok?

Figyelt kérdés
(reggelire update 1-es buci sonkával mozarellával, paradicsommal, ebédre norbi update 1-es főtt kaja, vacsira kefír, sonka, puf. Rizs. Egy hete csinálom, és egy kg-ot híztam. Norbi nélkül meg 6 kg ment le.
2011. okt. 6. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.


Hiába mondják Norbiék, hogy csak a szénhidrát a lényeg, meg az, hogy ne legyen benne fehér liszt, cukor. Ez azért nem teljesen így van. Számít az étel minősége, összetétele is, de igenis figyelembe kell venni a kalóriákat. Ha megnézed, a Norbis tésztában kb. ugyanannyi a kalória, mint egy sima fehér vagy durum tésztában. A kenyérben sincs kevesebb kalória, mintha mondjuk teljes kiőrlésűt ennél.

Az ebéd adagok is elég nagyok. Szóval nem árt vele vigyázni.


Igazából én is nem olyan régen próbáltam Norbi termékeivel lefogyni. Ettem a péksütijüket reggelire, ebédre update tarhonya, tészta stb. és ha bár fogytam egy kicsit, közel nem annyit, mint amikor semmi ilyet nem ettem.

Néha szerintem belefér, egy-egy update péksüti, ha már nagyon kívánja valaki diéta idején, de napi szinten fogyasztva nem hoz olyan látványos fogyást.

Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2011. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy neked nem jön be a Norbi diéta.

Nem mindenki egyforma.

Amúgy ahhoz képest, hogy a Norbi meg a Réka micsoda cirkuszt csinál akörül, hogy mit lehet enni, és mit nem nem annyira vékonyak. És a gyerekeik sem.

A Vacsoracsatában láttam, hogy Réka mit hisztizett össze a kajáláson.

Háát...

Amennyit kínlódik, meg puffog azon, hogy mit ehet, meg mit nem, de ahhoz képest nem olyan nagyszám nő.

Nagyon izmos ez tény.

De vannak nála sokkal csinosabb nők is.

Norbi nyilván azt mondja, hogy ez az egyedüli helyes módja az evésnek.

Ezt mondja, mert ez az érdeke.

A diétája alapvetően jó, és értelmes, de nem kell túlzásokba esni.

2011. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezek a Norbiék olyan zsírosan főznek mint a fene. Ha megfigyeled állandóan a szénhidrátot szajkózzák hogy vegyék a lisztjeiket. Mindíg csak a ch adatok vannak feltüntetve a kajájuk mellet,kalóriatartalom sehol... Vajon miért? Mert elég magas az ételeik kalóriatartalma,az ebédek simán 1000kcal felett vannak.

A péksütikről meg ne is beszéljünk,ugyanannyi bennük a kcal mint a normálban. És azért a normál péksütik egetverően finomabbak!

2011. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy hogy több kalóriát viszel be mint amennyit kéne...
2011. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt hiszem befejezem Norbi rántott sajtját,meg tésztáit. Van Rubint Rékának egy oldala, megkérdeztem ott tőle,hogy mennyi a kcal az ebédekben...természetesen nem válaszolt...

2011. okt. 6. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy nem válaszolt,mivel minden egyes ebédjük jóval 1000kcal felett van. Ezt az egyik update boltos csajtól tudom:)

Ha meg kiírnák a kalóriatartalmakat akkor senki nem venné őket.

Emlékszem mikor főztek a tvben,Tolvai Renáta is megkérdezte a kaja kcal tartalmát,de a műsorban sem válaszolt hanem elterelte a szót hogy alacsony a GI-je meg hogy alig van benne ch....

2011. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1000 fölött??? te jóég. akkor ez egy hízókúra. azt hiszem visszatérek a saját kis diétámra.. amit tudok,mi mennyi.
2011. okt. 7. 08:35
 8/8 anonim válasza:
59%
Nekem is hiteltelenek,egyrészt ,hát elég kövérek a gyerekek,a kisebbik anyatejet "eszik"de a Lara ..elég hurkás.Mondta ,h ők otthon is ilyen kaját esznek.A másiki ,hogy papolnak a fogyásról meg az ilyen kajákról,és Norbi azt nyilatkozza ,h pacallal tömte a Rékát,és bizony ott volt a kép,és volt ám karja rendesen ..2 hétre rá,hajszálvékonyan jelent meg.Kicsit érdekes.A másik ,hogy mi hitetlenkedők betértünk Norbi kávéházába vagy éttermébe ..nem is tudom ,h nevezzem.Bementünk,leültünk..jött a pincér.Kértünk jegeskávét az ÉTLAPRÓl(dél körül lehetett) nem volt fagyi,kértünk őszilevet-nem volt.kértünk kakaót..a pincér ilyet szól nem ajánlja..Kértünk 2 Capuccinot és nem hoztak édesítőt,mert NEM VOLT csak sima KORONÁS kristály cukor..Mi ez?Ennek a hazug kamu embernek hisznek?és akkor az étlapon a csülkös marhahúsos disznós kaják ott vannak,és ők papolnak a fogyásról nekünk MARHÁKNAK....Kért a mellettünk lévő asztalnál ülő vendég halat..erre mivan?Az egyik pincér odaszólt valakinek h hozzon a Match-ból egy csomag halat..elment megvette és visszajött...és X időre rá megkapta.Szal ez nevetséges....Esküszöm a tököm tele van azzal h papol h kiskorában milyen kövér volt,és ilyen szar dumákkal akarják magukra felhívni a figyelmet,bele vannak betegedve ha nem velük van foglalkozva.SZÁNALMAS..
2011. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!