Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este fél 7-7-kor is lehet még...

Este fél 7-7-kor is lehet még vacsorázni?

Figyelt kérdés

Fél 4-kor "ebédelek" és így jönne ki a 3 óra.

Másik dolog: a tojásfehérjében tényleg csak 14 kalória van?:OO


Köszi:)


2011. okt. 6. 22:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát XDDDD

Lehet hülyének néztek, de sokkal jobban alszok:DDD

2011. okt. 6. 22:47
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez az egyik ok, amiért szoktam:D

a másik meg az, hogyha fél 6- fél 7 körül vacsizok, 9-ig simán szoktam tanulni, aztán belehalok, ha nem iszok kávét :D

2011. okt. 6. 22:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Én még vacsi előtt vagyok.
2011. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

azt, hogy este nem jó enni, valami agyhalott nyomorék találta ki, a követői szimplán buták, befolyásolhatók és szerencsétlenek.

kiegyensúlyozott étrenddel, lehetőségeidhez képest sok mozgással bármilyen testképet elérhetsz.

2011. okt. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én közvetlen lefekvés előtt is szoktam még enni, és nem csak csipegetni, hanem rendes kaját. Ha nem így teszek, és felébredek, akkor rögtön éhes vagyok, és állhatok neki hajnalban enni. És csak jóllakottan tudok elaludni.

Ja, és sovány vagyok.

2011. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
én este 8-9-kor szoktam enni minden nap és nem almát hanem zsíroskenyeret meg szalonnát és még mindig csak 52 kg vagyok nem hízom semmit . Ezt nektek korán evők
2011. okt. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

:)

Utolsó, igen. alapvetően ennyire megalapozott ez a korai evés dolog. másfelől meg, növekedésihormon-szinte este a legmagasabb, tápanyag beépülés stb. is elvileg este jobb. ekkor sok tápanyagra is van szükség, mert komoly építő/regeneráló folyamatok játszódnak le.

és aki nem eszik alvás előtt, úgymond üres gyomorral képes lefeküdni, csak hogy valamivel kevesebbet egyen, az így.. ezeket a folyamatokat hátráltatja? hát.. szegények.

2011. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
02:59: Ha jól sejtem te bármikor bármennyit ehetsz nem tudsz meghízni, ilyen az anyagcseréd. Egyik jó barátom is ilyen típus. De ettől még az átlagos embernek igenis nem jó ha lefekvés előtt közvetlenül eszik mindenfélét. LEterheli a gyomrot, és az emésztéssel foglalkozik éjjel, pl a zsírégetés rovására arról nem beszélve hogy jó eséllyel raktároz is! Amúgy szerencsés vagy, én ölni tudnék a képességedért! :D
2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mint már többen is írtuk, lefekvés előtt 2 órával érdemes enni, fehérjedúsan, zöldség, szénhidrátot hanyagolva; ami nagyon jó a sovány túró mert kazeint tartalmaz ami lassan felszívódó fehérje, így egész éjjel biztosítja a fehérjeellátásodat!
2011. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!