Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy jó étrend? Nagyságrendi...

Ez egy jó étrend? Nagyságrendileg hány kcal lehet?

Figyelt kérdés

R: Natúr műzli tejjel, de van benne mazsola + magvak is

T: T.u.r.b.ó diéta shake (370) , műzli szelet (78)

E: 4 virsli (357) párolt zöldséggel

U: 1 alma, kb 150 ml joghurt, kb 70g zsírszegény túró

V: 3 tojás, 1 alma


Beleírtam amit tudtam. Ilyen T. diéta hülyeséget nem szoktam inni, csak edzés után muszáj volt valami fehérjét magamhoz vennem, és ez volt a legkönnyebben elérhető (DM) útközben megehető dolog és van benne 30 g protein. Most így leírva kevésnek tűnik (1800-2000 kölrül kéne ennem). Nem bírom összehozni, hogy jó legyen, vagy túl sokat, vagy túl keveset eszem.


Azért ez kemény hibaüzenet: "A t...ó diéta szó jogi tulajdonosa nem engedélyezi ennek a szónak a leírását a honlapon. Kérlek ebben a témában ne írj az oldalra!"


2011. okt. 10. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy saccolni én is tudok, de igazából az is érdekelne, hogy minőségre milyen.
2011. okt. 10. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:

a turmix nem jó ha mindenképpen turmix akkr fehérje turmixot vegyél sportboltba-lehet h tartalmazz 30g proteint de hogy szénhidrátot szerintem a dupláját ezek nem fogyis shakek tiszta cukor

reggelid jó

tízórai egyél gyümölcsöt meg a müzlit

ebéd zöldség okés, de mehetne mellé rizs is

virsli helyett inkább a vacsiból vegyél le két tojást és azt edd meg halat, húst

uzsonna alma joghurt

vacsora túró alma

de ennél többet kéne enned mert kevés, az ebédet variáld hús, hal, tojás, máj, zöldségek, töltött zöldségek, rizsehús, lecsó stb stb normálisan elkészítve de egyél a virslit meg hagyd ki

meg a turmixot is

2011. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azt írtad h mindig vagy keveset vagy sokat eszel, próbáltad már úgy h nem gondolkodsz ezen? én sem szoktam, amit kívánok azt eszem és a szervezetem megmondja mi a jó neki :)

lehet neked is bevélna

2011. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevés és rossz az összetétele is. Virsli meg fehérjeturmix - mennyi műanyagot akarsz még enni?
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a dieta shake meg a virsli ures kaloria.

Túrót is inkabb rendeset egyél, mert az kifejezetten hasznos zsír, ami a tejtermekekben és sovanyabb husokban, pl. halban van.

2011. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem bírom összehozni, hogy jó legyen, vagy túl sokat, vagy túl keveset eszem. "


Szerintem ha éhes vagy, akkor egyél még!:)

Bármit, csak ne mindig ugyanazt!:)

Bár egy orvos azt mondta, amikor taplalkozasi kerdessel fordultak hozza, hogy el tudja mondani, amit az egyetemen tanult, de nem tudja megerositeni, mert ő egesz eleteben mindig csak pizzát evett, és jól van.:D:D

2011. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ez volt a legkönnyebben elérhető (DM) útközben megehető dolog"


Én egy darab sajtot szoktam ilyenkor venni.:) Vagy egy dobozos kakaot vagy tejet (0.25-0,5 literest). Vagy egy túros rétest.

2011. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
x túrós !!! Nem túros! Az más!:)
2011. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden relatív... ez is. Nyilván sokkal egészségesebben táplálkozol, mint azok az emberek, akik a cirka 120 kilójukkal és a nagy vajlingfenekükkel tömik magukba a fagyit, csokit, csipszet, kólát...

De hogy a műzli nem is olyan egészséges mint aminek tűnik, jó példája, hogy pl. a makrobiotika (nem fogyókúrás módszer, hanem életmód) szerint tiltólistás.

A virsliről már sokan és sokszor elmondtuk a véleményünk, mű cucc.

A gyümölcs és a másféle étkezés között hagyj egy óra szünetet, hogy miért erről is olvashatsz a neten.

A turmixról nem tudom, hogy mi, ezért nem mondok róla véleményt.

5-ből 4 pontot adnék az egészre cakli-pakli. ☺

2011. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!