Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózna velem valaki? Már...

Fogyózna velem valaki? Már elegem van.

Figyelt kérdés

Mai naptól kezdve fogyózok. Eldöntöttem.Nincs több halogatás. Valaki társulna?Olyan nehéz egyedül, ráadásul rengeteg szabadidőm is van.

23L, (olyan 20kg-t szeretnék fogyni.)


2011. okt. 13. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
esetleg sopronban valaki futni?
2011. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
én is társulnék, 25kg a célom
2011. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is fogyózom,tegnap kezdtem el.Ha van kedvetek,egy fórumon,meg lehetne osztani a tapasztalatokat.Én kalóriát számolgatom,és tornázom.
2011. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
csináljak fórumot?
2011. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

11:46-osnak!

Elöször is elkezdtem minden cukros,lisztes,zsírós dolgot kiiktatni az étrendemből.2* van főétkezésem+egyszer gyümölcs+joghurt vagy kefir natur persze..Teljeskiörlésű toast kenyeret eszek és csak vizet iszom napi 3l környékén! Minden nap biciklizek egy 1órát ez idő alatt 13km tekerek le.És utánna 40percet tornázom R.Réka napi 20 perc önmagadért.Elleinte nem ment csak 10perc belöle de mára egész jól birom.Edzés ellött vagyis biciklizés előtt iszok 2000mg l-karitint,illetve ha végeztem Diet shaket iszom 3dl zsírszegény tejben!

Ez most nekem annyira bevállt hogy remélem végig tudom csinálni!:)) Nagyon-nagyon nehéz volt elkezdeni föleg amikor este mindenki jót kajál,ekkor én a plafonon voltam. De ami a tornához a kitartásomat meghozta az,az hogy 1 hónap allatt a combomon a narancsbőr 60%-a eltünt és ez nagyon lelkesit,mivel soha nem tudtam igy eltüntetni őket! A fórum nagyon jó ötlet én is szivesn venném...

2011. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csinálj fórumot! Csatlakoznék 16/l -8kg minimum + budapestivel megyek futni:D
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Lanyok csatlakozom. Nem futok veletek de lelkesitlek titeket.2 het alatt4 kilot fogytam reggel kaposzta leves minden fele zoldseggel ha utana meg kivanok valamit eszek egy keveset, delbe ismet elso a kaposzta leves es naponta tobb pohar viz . Este megint kaposzta leves . Heti 2alkalommal Fitnessklubba jarok,de mindennap tornazok egy keveset.kb.30pec. A torna foleg olyan gyakorlat ami a hasat mozgatja es szepen lelapult mar ott is lathato .
2011. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, fórumot! :)
2011. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

[link]


itt a fórum, elég gagyi még :D majd csinálok szép fejlécet:) írjatok témákat!

2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért csak ketten vagyunk a fórumon?:)
2011. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!