Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mihez kezdhetek ilyen helyzetben?

Mihez kezdhetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú leszek, de ha van, aki tud segíteni, annak nagyon szépen megköszönném.

17 éves lány vagyok és a problémám az, hogy összeszűkült a gyomrom. A középiskola miatt teljesen felborult az életem, aztán a fogszabályzóm miatt nem tudtam rendesen enni. (mai napig nehéz néhány étel harapása/rágása) Mivel nem ettem sokat, így teljesen összeszűkült a gyomrom. Elhatároztam, hogy változtatok. Erre kérnék szépen tanácsokat. Hogy szép fokozatosan kb mennyi idő és pontosan hogy is csináljam, hogy optimális eredményt érjek el. Persze elhízni se akarok, ezért mozogni mindenképpen szeretnék. De nagyon megköszönném, hogy ha leírnátok tapasztalataitokat, véleményeteket, tanácsotokat.

Köszönöm előre is! :)


2011. okt. 13. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyél mindig 1-2 falattal többet, mint ami beléd fér, így tágul a gyomrod.

Igyál, és a levest is rendszeresítsd ugyanezen okból. A lényeg, h "nőjön" a gyomrod. :)

2011. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!