Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itthon tornázom dvd-re, de...

Itthon tornázom dvd-re, de valami nem stimmel. Más is volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval az első 1-3 alkalommal még rendesen lihegek, aztán van pár köztes alkalom, ami mondjuk még kifáraszt kellemesen. De ha már 10-12x megcsináltam egy edzést, akkor rendesen semmit nem érzek. Pedig nem lógom el, és figyelek, hogy a lehető legszabályosabb legyek. Úgy meg nincs értelme csinálni, hogy a videón nyög a csaj, hogy már ugye fáj a feneked. (Dehogy fáj... jó talán egy picit.)
2010. aug. 22. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél súlyt a lábadra, kezedre. Fokozatos terhelésrő nem hallottál? Ezt hívják fejlődésnek!!
2010. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzászokott az izomzat, a keringési rsz, légzőrsz, stb. igen, esetleg kar és lábsúllyal nehezítheted a gyakorlatokat. egyébként milyen dvdre tornázol?

Én rékáztam egy évig, most kihagytam 3 hónapot, és teljesen kijöttem a formámból :(

2010. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Gondolkodtam, hogy veszek súlyokat, de akkor már inkább kimegyek futni gondolatom támad, mert az ingyenes.

2. Igen, de látod, 1 évig Rékáztál. Nem mondta azt a tested 2 hét után, hogy meg se kottyan az egész. Úgy meg nem szeretek edzeni, hogy nem fáradok ki. Pedig vagy 6 éve nem edzettem, még tesiórára sem jártam, a tesztjeim is kritikusan rosszak lettek. Egyébként Norbi Kiképzéssel kezdtem, majd Fitness Kickbox, aztán Bíró Ica 4, most pedig Czanik Balázs a nyerő. Neki még van 2 nehezebb tornája, így 1 hónapig fix elleszek, csak mondom fura.

2010. aug. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!