Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit zárjak ki teljesen az...

Mit zárjak ki teljesen az étrendemből, hogy decemberre -13 kiló legyek? 173/73.

Figyelt kérdés

Legyetek kedvesek,önsanyargató dolgokkal kíméljetek.Egyetemre járok.

Mindennap futok a padon 8km/hval 3kmet,és sétálok emelkedőn még 2kmet 5-6km/h val.

Mit csináljak még?


2011. okt. 14. 11:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

igen, elég nagy különbségeket produkál az orvosilexikonos kalkulátor az aktivitás átállításával.

egyébként hogy lehet 2000 kcal energia alatt élni.. persze, vannak kisebb emberek, de így izom van elvileg mindenkin, és az edzésekkor piszok sok energiát elpocsékol/fogyaszt.


bármit enni: ugyan hizlaló kaja nincs, de tény, hogy gyümölcscukorhoz hasonlóan vannak anyagok, amiket jóformán csak zsírrá lehet átkonvertálni, mert nem raktározódig glikogénként, vagy beszélhetünk itt méreganyagokról is elvileg.. tehát azért mekis sz.aron nem élnék, még ha nem is híznék, minősége miatt szerintem pár hónap alatt még rajtam is némi zsír kialakulhatna. derossz.

2011. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit bosszantó hogy eggyesek mindenhova képesek beírni hogy bármit lehet enni. Persze véleményként le lehet írni hogy úgy is érnek el emberek súlycsökkenést, de 2011be már nem kéne cáfolni olyan alapvető tényeket minthogy nem mindegy mit eszünk.A középkorba még elment volna hogy az csak valami varázslat hogy ki kövér meg ki nem, ma viszont már tudjuk hogy működik a testünk, és pontos tudományos magyarázat van arra is hogy valóban lehet csupán kalóriadeficittel fogyni, de ez nem mindnekinek működik, legtöbb esetben nem hozza a kívánt testzsír% csökkenést és minden esetben egészségtelen.
2011. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A cukrot, a fehér lisztből készült ételeket(pékáruk zöme), búzalisztes tészta, fehér rizs, a zsíros cuccokat( zsíros sajtok, csipsz, csokoládé..), állati zsiradékban sült ételeket, nehéz húsokat,

Helyettük sok gyümölcsöt és zöldséget, telj.kiörl. cuccokat, édesítő szer használat, durumtészta, barna rizs, basmati rizs, árpa, köles, hajdina, házi készítésű krumpli(tört, főtt, tepsis..- olajban tocsogó NEM!), sovány húsok, hal, fehérjék(sajt, túró, virsli, tojás, máj, étkezési szójabab, tofu..)

Sok káposzta zsírégető hatású.

2011. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

virsli..?


zsírégető a mi?

2011. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Írtál használható választ? Nem. Az egész leírt anyagból 2 dologgal kötekedsz, ahelyett hogy konkrét kajákat írtál volna Élelmiszermérnöki hallgatócskám!

Igen van olyan virsi amiben több a fehérje, mint a zsír(nem krinolint írtam, nem kolbászt, vagy szalonnát, hogy ennyire megkérdőjelezd). És igen, ritkábban, de fogyasztható és az ehető fehérjékhez tartozik.


Ja igen, az kalória faló, de már az itt állandóan olvasott szókincs bukott ki belőlem. OOopsssz, na mégiscsak jó hogy kukacoskodtál! :) 1 értelmezési hibát vétettem. De ezt a szót meg szerintem méginkább félre fogják értelmezni.

2011. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!