Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kivonom az étrendemből a...

Ha kivonom az étrendemből a kenyérféléket, fogyhatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 23:31
 1/6 anonim válasza:
hát sztem attól is függ,h mit eszel mellette..meg mennyit sportolsz
2011. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Fogyhatsz de nem ajánlom. Gyakorlott fogyizós vagyok. Én is kivontam egy időre fel is ment a koleszterinszintem az egekbe.

A szervezetnek mindenre szüksége van egyszer és mindenkorra meg kéne már tanulniuk az embereknek hogy az olyan diéta ami valamit kiiktat a táplálkozásból veszélyes.

Egyél nyugodtan szénhidrátot de csak déli 12-ig. Ha lehet akkor rozskenyeret, abonettet, puffasztott rizsszeletet.

Durumtésztát 15-óráig lehet enni az kevésbé és lassabban emeli a cukorszintet.

Nekem így ment le 15 kiló cirka 4 hónap alatt szépen simán egyenletesen. Én nem voltam éhes és depressziós.

Ha kihagyod a kenyérféléket egy darabig fogysz aztán a szervezet átáll energiát gyüjteni és megáll a fogyás. Ráadásul 2x annyi jön vissza ha abbahagyod.

A délelőtti szénhidrátozás meg egy életforma és könnyen betartható. Ja és este hat után tényleg semmi.

Kefir helyett meg joghurt mert a kefirt cukorral érlelik.

Kerüld a cukrot és a cukrozott dolgokat szalámiknál meg inkább a sonka vagy pulyka felvágottak. Száraz szalámik paprikás meg ilyenek is nagy zsírtartalmúak. Sertéshús kilőve és minden sertészsíros dolog.

Mozogni se ártana habár én nem mozogtam mégis lement.

Sok sikert.

2011. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Röhögni fogsz, de én épp növeltem a kenyérféléket és úgy fogytam :)

Persze nem fehérlisztes izéket ettem, azt nem is szeretem. De utánaolvastam és kiderült, mennyire fontosak a szép lassan feldolgozható szénhidrátok a szervezet számára.

2011. máj. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Este 6 után semmit? Ha legkorábban, 10-kor járok aludni, akkor már el nem alszok olyan éhesen! :O Legalábbis nem tudom, ti hogy vagytok vele, de 6-kor ha tele is eszem magam (amit diétázáskor nem kéne), 10-re úgyis éhes leszek, éhesen el nem alszom...
2011. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltüntetni az étrendből fogyókúra alatt azokat lehet, amiket egész életedre tudod hanyagolni. Másképp nincs értelme. Márpedig ha ezt a fontos tápanyag forrást megvonod teljesen magadtól, akkor rövid időn belül komoly betegségekkel nézhetsz szembe. A szervezetednek mindenre szüksége van a fogyókúra alatt is, csak azok mennyiségére és minőségére kell figyelni.
2011. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony este 6 után semmi. És sokan csinálják így.

Én amikor elkezdtem majd beledöglöttem mert én egy éjjeli bagoly vagyok, aki délután és éjjel aktív. Én - ha nem kell másnap korán kelni - akkor hajnali kettőig is ébren vagyok. Én is éhes voltam folyton de be kellett érnem egy almával, teával, sima joghurttal. Én se tudok éhesen elaludni. De egyszercsak észrevettem, hogy a szervezetem megszokta és átállt ma már nem jelent problémát nem vagyok éhes. Egy pohár tej, gyógytea gyomorsav ellen is sokat segíthet. De nekem ezek nélkül is megy már, pedig el se tudtam volna képzelni.

2011. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!