Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki koplalással fogyott, de nem hízta vissza?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le a történeted. Köszi. :)
2011. okt. 14. 16:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
29%

hömm? mert én sokat olvastam, sokat tapasztaltam, és ezek alapján (meg mert van hozzá bátorságom) úgy vélem megmondhatom?

elvégre, én az általános emberi szervezet működéséhez értek, amit ha megszúrnak vérzik, ha éhezésre kerül a sor akkor pedig ennek megfelelően viselkedik. ezt miért ne oszthatnám meg mással, aki esetleg ezt nem tudja, mielőtt még balfa.szságot csinál magával?

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

semmi,csak zavar, hogy mint a költő a versben,te úgy próbálod ebben a kategóriában felvenni a vátesz szerepét.

mindenki úgy csinálja,ahogy akarja,úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné, úgy él ahogy jól esik.az önfejűség gyakori tulajdonság,és nem hinném hogy bárkit megtudsz majd győzni,de végül is mért ne? mért ne kampányolhatnál éhező kisgyerekek képeivel...hm,de tkp jogos...és azt hiszem ezt a vitát le is zárhatjuk,értelme nem nagyon van.

2011. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
37%

szerintem volt. igazán korrektül írsz, ezen az oldalon kevés az értelmes ember.

lehet, hogy nem tudok senkit meggyőzni, persze, igazad lehet. de ez nem az a világ amit igazán jobbá kell tenni, ahhoz már el van ba.szva. én megelégszem annyival, ha 1-1 fura embert sikerül valamelyest megértenem, csak így lazulás képpen. majd ha tudok járni rendszeresebben edzeni, eltűnök innen, magára hagyom a művemet.

2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ezért cáfoltam meg végülis saját magam,és adtam neked részben igazat. mert magamból kiindulva,sosem próbálnék meggyőzni itt senkit,de útmutatást se nagyon adnék. mert aki kiírja pl:

" ha minden kajálás után hányok egyet, akkor fogyhatok?"

nyilván 100 válasz érkezik olyan dumával,hogy te ostoba,tönkremegy a nyelőcsöved,kirohadnak a fogaid,szóval nem vezet semmi jóra. de hidd el,az idiótája juszt is megpróbálja, hányni fog minden étkezés után.ide csak önigazolásért jönnek az emberek,és ha nincs igazuk,akkor sem hajlandóak tágítani véleményüktől,ragaszkodnak hozzá,kötik az ebet a karóhoz. persze akad kivétel.

szóval csak a személyes "mozgalmad " hiábavalóságára akartam utalni,nem volt bennem bántó szándék.

az "ostobaságomra" pedig ezek szerint rácáfoltam,pedig itt állok 18 éves lányként, valóban koplalásall értem el azt az alakot amit megálmodtam magamnak.

és ha pl én tettem volna fel ezt a kérdést,puszta kiváncsiságból,akkor sem halgattam volna a szavadra:)

jó amit csinálsz!!!de értelmét veszti azáltal,hogy a világon senki sem fog se rád,se másra hallgatni.

2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
valóban. de én az életem értelmét megtalálom máshol :)
2011. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
nem volt kedvem vegigolvasni a valaszokat, ugyh lehet, h mar irtak is ezt, de ne koplalj,cs egyszeru paraszti esszel ha gondolkodsz, ugyanis ha nem viszel be semmilyen taplalekot a szervezetedbe, akkor nem fogsz WC-re jarni és akkor hogy szeretned, h kimenjen a testedbol a zsir? valahogy tavoznia kell a lerakodott zsirnak, szerintem egyel minel tobb feherjet, igy nem az izom fog lemenni, anyagcsered is jobb lesz..nekem bejott..
2011. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Napokig nemevéssel én sikeresen lefogytam 5 kg-ot, csak az a baj, hogy először a mellemből fogytam, aminek annyira nem örültem.
2011. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Anetalia válasza:
A testvérem így:Nem evett sok zsírt nem evett cukrot csak egy keveset.Szobabiciklizett ennyi.És utána vissza hízta azért mert utána leált és megint evett sokat.
2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet koplalással. Vegyünk alapnak egy nem túl durva kcal bevitelt,de ez is koplalásnak számít.. 800-1000 kcal. Ha ügyesen válogatod az ételeket értékes táplálékok beleférnek.

Én így fogytam:)

A reggelim 200-350 kcal-ból állt.

-vagy rántotta(2 tojásból,hagymával) mellé egy graham pirítós kenyér (2x70+50 =190 és ugye a zsír amiben kisütöd meg a hagyma nem szoktam hozzászámolni ezért mindíg durván megsaccolom: 250 )

-vagy 2 graham pirítós kenyér uborkával paradicsommal lapka vagy trappista sajt (kb 200kcal)

-műzli (kb 300 kcal)

-néha napján lehet vmi édesebbet is mint pl édes bundáskenyér 2 Graham kenyérből (kb 350 kcal)

-vagy lekváros kenyér

no akkor reggelivel meg is volnánk és abszolút normális reggeli,laktató csak értékes normális tápanyagokból van.

következő az ebéd általában 500 kcal-t célozom meg, itt nem is szoktam számolni annyira mert még suliba járok tehát sulimenza ott amúgy se olyan finom mint itthon tehát szerintem megvagyok azalatt: ha itthon vagyok akkor meg próbálok odafigyelni,tehát a csirkét nem rántva enni,sok zöldséget enni stb.

Én nem vagyok híve ennek az "együnk ötször"-nek ugyanis rendesen működött anyagcserém meg minden..

Tehát nálam ez a két étkezés volt ha úgy éreztem picit éhes vagyok megettem egy almát/vagy egy kis földimogyorót néha csokit.

Miután elértem a kívánt súlyt még lejjebb mentem 2 kg-al h hátha visszajön,de nem jött..ugyanúgy nem ettem sokat csak többször fordult elő,hogy egy párolt brokkoli helyett mondjuk túrós tésztát ettem( kis adag) emelett szobabicikliztem meg alakformáló gyakorlatokat csináltam.

2011. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
az anyagcsere alatti energiabevitelt csak a hátrányai miatt nem használják, olyanok se akik grammra pontosan tudják mennyi a minimális tápanyag szükségletük.
2011. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!