Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki koplalással fogyott, de nem hízta vissza?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le a történeted. Köszi. :)
2011. okt. 14. 16:11
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
25%
NEM OLVASTAM VÉGIG AZ ÖSSZES VÁLASZT MERT AZ ELSŐ OLDA UTÁN NEM BRTAM A SOK ANOREXIÁS GE.CI EZT NEM SZABAD CSINÁLNI TÖNKRE TESZED MAGAD ÉS A NAPI 1500 KALÓÓRIÁNAK MEG KELL LENNI FEHÉRJE SZÉNHIDRÁT EGYTT EDD A 2ŐT MERT GY LESZ KOMPLETT AZ ÉTKEZÉS ÉS SPORTOLJ.LASSÚ FOGYÁS A LEGTARTÓSABB SEMMIKÉPP SE KOPLALJ HOSSZÚ LENNE LERNI AZ ÖSSZES INDOKOT AMIÉRT NE. HA TOVÁBBRA SEM HISZEL NEKEM SEMMIGOND LEÍRTAAM A TANÁCSOM HA NEM FOGADOD MEG HÁRT NEM MAGADDAL BA.SZOL KI.
2011. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
szia. én átestem ezen tavaly nyáron . zavart hogy sokan piszkáltak a súlyom miatt.. az egész fogyásom jól indult , lassan , ahogy kell , de aztán annyira a rögeszmémmé vált hogy fogyni akarok , míg nem átestem a ló túloldalára . 3 hónap alatt majdnem 15 kg fogytam és még csak 14 éves voltam . csontsovány lettem és mindenki mondta hogy szedjem össze magam mert a sírba kínzom magam . alig ettem valamit , volt olyan nap amikor 1 almán kívül semmit nem ettem . sajnos meg is lett a következménye .. az egész hormonháztartásom felborult és a menzeszem is csak hébe-hóba jön meg ráadásul gyógyszereket is kell szedjek . ami még nem szól ez mellett , hogy bár örültem hogy elértem az álomsúlyom de annyira belebetegedtem hogy után elkezdtem enni és nem a szervezetemnek jól esett volna de nem bírtam azt a tudatot hogy megettem és rettegtem attól hogy most hízni fogok és hánytattam magam ... sajnos ez még néha most is előfordul .. szóval ha teheted inkább ne tedd ezt magaddal megvannak a súlyos következményei . és nagyon nagy akarat kell ahhoz hogy ebből kimássz és ha tehetném visszaforgatnám az időt addig amíg minden rendbe ment . és inkább legyen rajtad egy kis husi minthogy csonti legyél a fiúk úgyis a formás nőket szeretik , és sokkal szebb az amikor nincs kinn az összes csontod (saját tapasztalat );)
2015. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
48%
az előző válaszoló vagyok. nekem mindig azt mondják/mondták hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal meg hogy a repülőn az első osztályú a párnázott és nem a fapados :D
2015. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!