Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Van egy...

Miért érzek így? Van egy gondom én nem tudom hogy ez másnál is így van e?

Figyelt kérdés
Eddig lefogytam kb.15 kilót és most érzem azt hogy elegem van az egészből és minél hamarabb túl akarok rajta lenni de nincs erőm csinálni és eszek össze vissza.Még legalább 8 kilót kéne leadnom de nem látom a végét!másnál is így van vagy csak én vagyok szerencsétlen?
2011. okt. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valami szar gyogyókúrát csinálsz akkor ez nem a te hibád.

Viszont ha normális diétád van akkor azokat a kajákat kell megvariálnod, máshogy készítened, keresned valami újdonságot ami belefér az étrendedbe és remélhetőleg ez az érzés el fog múlni! Sok kitartást hozzá a naggyán már túlvagy, összevissza evéssel ne rontsd el!

2011. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nem gyógyókúrát csinálok :) remélem igazad lesz és menni fog :)
2011. okt. 14. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána az elhízás okozta megbetegedéseknek az talán motivál majd valamennyire.
2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!