Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Önuralom hiány? (Kérdésed túl...

Önuralom hiány? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom türtőztetni magam az édességektől/zsömlétől/fehér kenyértől. Hogy tudnám megerősíteni az önuralmamat?
2011. okt. 18. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nédda, csak nem szerepjátékos is szabadidejében a jó öreg harcias .Aczél.? :D Kérdéshez ugyan unrelated, ámde egész hasznos infó. :) GamerGeek powa.


Kérdezőtől bocs a fentebbiért, önuralom ügyben a fejedben kell rendet tenned, és diétásabb opciókat találni a szemétkajáidra. Amúgy ha lehet, ne tarts otthon csábító falatokat (vagy kérd meg a rokonokat, hogy zárják el előled), pár hét szárazelvonás, és le lehet jönni róluk. ;)

2011. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te. Kipróbáltam sok mindent de mindig azt kívántam amit nem lehetett. Úgy döntöttem hogy mindenből eszem csak keveset. Rájöttem ez a napi 5x evés nem is rossz. Mert nekem igazából az agyammal volt gond nem mindig voltam éhes. Most úgy csinálom hogy azt eszem amit otthon mindenki csak jóval kevesebbet és ha bármit megkívánok akkor azt mondogatom magamban nincs tiltott kaja csak keveset belőle.És sokkal jobban érzem magam mert így nem zabálom ki este a hűtőt. Sokszor van hogy nem is vagyok éhes de azt a pár szem szőlőt vagy ami épp soros megeszem nehogy mire hazaérek rámtörjön a farkaséhség.
2011. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sirály - nem szerepjátékozok, de szoktam fantasy-t olvasni. sőt kimondottan közel áll hozzám a Gorduin ciklus, meg néhány egyéb Yneven játszódó történet még.


ami még érdekes, hogy egész átreformált magyar társadalmat vázoltunk le a mi általunk meghatározott Sogronizmusra építve. ez egy vallás által motivált társadalom lenne, amely fenn tartja önmagát külső hitelek és kizsákmányolás nélkül is.

2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Aczél! Csak vicceltem. :) A "..."-ot csak max. (magamban)arra értettem, hogy: de én még nem is kezdtem el az egészséges táplálkozást, tehát az önuralommal van a baj. Biztos vagyok benne, hogy igazad van és ha egészségesen táplálkoznék nem nagyon kívánnám ezeket, de mivel én még odáig sem jutottam el az önuralomhiányom miatt, ezért kértem Tőletek segítséget, hogy mit kezdjek ezzel.

2011. okt. 20. 17:45
 15/15 anonim ***** válasza:
csak ügyesen :)
2011. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!