Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas, extrem hajhullas. Mit...

Timtimi kérdése:

Fogyas, extrem hajhullas. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Az elmult egy-masfel evben fogytam 40 kilot, aminek nagyon orultem...semmilyen mellekhatast nem vettem eszre, mignem nehany honapja a korabban dus es eros hajam hirtelen mintha vekonyodott volna...majd elkezdett hullani...de furcsa, mert a ruhamon nem sok van sem a parnan...viszont tunik el, es egy helyen mar nagyon-nagyon csunyan kilatszik a fejborom, ami borzasztoan idegesit, 24 eves no vagyok...egeszseges szeretnek lenni, nem tulsulyos, nah de semmikepp sem kopasz:((...adjatok tanacsot, mitevo legyek?...olvastam, hogy a sport, az izzadas is jarhat ilyen mellekhatasokkal....es vitaminhiany, hormonzavar...nem is tudom mi lehet....?
2011. okt. 19. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha eleve egészségügyi problémával élsz, jóval ajánlottabb lenne egészségesen enned, mint másoknak.. na mindegy.


majd orvos megmondja. addig is jobbulást!

2011. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egeszsegesen etkezem....pontosan a Te es mas hozzaszolok tanacsara valtottam az Updaterol a kcal szamlalgatasra...en nem irtam egy szoval sem, hogy nem etkezem jol.
2011. okt. 20. 14:50
 13/13 Barbara20 válasza:
Nekem is, ugyanez a problémám! Rettenetesen hullik már hónapok óta, szeptemberben csináltam egy drasztikus fogyókúrát és már alig van hajam. Meddig tart ez az állapot??? Meddig hullott a hajad???? Már látok kis új hajszálakat, de még mindig hullik!
2012. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!