Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrától fájhat az ember...

Fogyókúrától fájhat az ember feje?

Figyelt kérdés
Nem igazi fogyókúra, kb. két hete kezdtem kevesebbet enni. Eddig folyton ettem, nasiztam, általában este 9 körül vacsoráztam. Most 6 után nem eszek, kenyeret csak reggel, többször keveset. Viszont azóta színte elviselhetetlenül fáj a fejem. Lehet, hogy semmi köze hozzá, de más nem történt velem, beteg nem vagyok.
2011. okt. 19. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
több húst is kéne enned, de én mint utolsó válaszoló teljes kiörlésű kenyérre gondoltam vagy zabpehelyre, zabkekszre.
2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha érdekel az egészséged, táplálkozásod, de eddig nem tanultál erről, akkor írhatunk alap dolgokat, amikkel csak jól jársz, ha megfogadod.
2011. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,örülnék, ha leírnátok a lényegét, mert még soha nem kellett fogyókúráznom. 8-10 kg-ot szeretnék leadni. Nem drasztikusan, és úgy, hogy hosszú távon tartható legyen. Előre is köszönöm.
2011. okt. 20. 08:11
 14/19 anonim ***** válasza:
hát ez azért összetettebb dolog hogy mennyit egyél mert te tudod hogy most mennyit eszel, ( hogy jó neked) reggelire egyél normálisan TK kenyér vagy zabpehyel tejjel vagy joghurtal, ebédre hát ki hogy én pl normálisan eszek arra figyelek hogy diétásabb legyen az alapanyag ha kaját készítek és mivel már szűkült össze a gyomrom nem birok sokat enni. uzsonna lehet joghurt alma pár falat keksz( korpovit,) ami tk, cukor néljüli) este mondjuk túró. salátát azt bármikor ehetsz, de legjobb este. A legjobb ebédre amúgy ha fehérjét eszel valami sovány húst. Ezen kívül még számtalan étel közül tudsz válogatni.
2011. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

[link] itt vannak étrendek. mennyiség bonyolultabb dolog.. lényeg, hogy a fogyást a mennyiség fogja meghatározni, a fogyás minőségét pedig az élelmiszerek minősége + az edzés.


én is teljes kiőrlésű és rozslisztes kenyeret ajánlok, de reggelire meg amikor mehet akkor zab, az nagyon jó. máskor meg rizs. mellé kell még enni húst, lehetőleg nem zsírosat. zsírokat, olajokat próbáljunk meg halakból vagy bizonyos olajos magvakból nyerni, például dió, mandula vagy tökmag. de a lenolaj összetétele is kedvező.

plusz sok zöldség fogyasztása ajánlott, gyümölcs is kerüljön az étrendbe, és nem árt a vitamin igényt kielégíteni, ez nem nagyon megy növényekkel, ha van rá keret akkor c-vitamin, vagy inkább normálisan nagy dózisú multivitamin még sokat segíthet.

ennyi dióhéjban, a többi már a mennyiségek kérdése, miből mennyit lenne egészséges enni, ennek egy kicsit utána kell számolni, van hozzá segédlet. folyadékból még ajánlott 2-3 litert meginni, erre is van számítás, talán 20 ttkg-ra 1 liter víz.. de nem biztos, hogy jól emlékszem.

2011. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Este salátát szoktam enni, lehet rá öntetet tenni? Bulátát akkor "nasizhatok"? Ha teát iszok, azt édesítőszerrel igyam? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. okt. 20. 14:34
 17/19 anonim ***** válasza:

salátában csak víz, némi vitaminok és mondjuk kevés de egészséges növényi komponensek, és némi rost van. este a szervezetnek építő folyamatokhoz fehérjére is szüksége van.

semmiféle öntet nem étel. lehet enni, de meg kell kérdeznem, minek?

édesítőszerekkel ugyan ez, fölösleges bevinni a szervezetedbe. leginkább adalékok nélkül lenne praktikus a tea és a víz is. persze ihatod azzal, bevizsgált anyagok.

2011. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Édesító nélkül nem szeretem(: Most vacsorára ettem egy szelet csirkemellet, de köret nélkül. Remélem, az jó így.
2011. okt. 20. 20:56
 19/19 anonim ***** válasza:
az mindég jó.
2011. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!