Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le véglegesen,...

Hogyan fogyjak le véglegesen, hatásosan? (Kérlek, aki fogyott már le nagy súlyból, segítsen)

Figyelt kérdés

Már nem egyszer próbálkoztam lefogyni, legalább 3szor sikerült is,egyszer már majdnem célközelbe értem,de mindig az lett a vége,h visszajött a duplája is.

Már belefáradtam ebbe,nagyon szeretnék lefogyni,de úgy,h hatásos legyen,igaz én csináltam rosszul, hiszen, mikor belekezdtem, volt h alig ettem egész nap,lehet emiatt jött vissza több.

Folyamatosan tornáztam mindennap ,főleg Norbira.

Most sajnos ott tartok ,h már legalább 40 kiló felesleg van rajtam.

Segítségeteket szeretném kérni,h milyen módszerrel tudnék úgy lefogyni,h meg is maradjon,és h milyen mozgást ajánlotok leginkább?

Azokat az ugrálós kazettákat ,amiket régen csináltam,már nem hiszem,h menne.(több a súlyom,a sarkam is azóta nagyon fáj.)

Tényleg meg szeretném állítani a folyamatot, amíg még lehet.

Előre is köszönöm a normális válaszokat


2011. jún. 1. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amit tanácsolni tudok: ne éheztesd magad! Inkább egyél keveset többször. Este 6 után semmi kaja. Tudom, tipikus duma, és biztos már sokszor hallottad, de csodamódszer nincs a fogyásra.

Emellett ott a rendszeres mozgás. Heti 4 alkalommal egy órát tornázok (Bíró Ica: Testszépítés 1) utána még 20-25 percet szoba-biciklizek. És tényleg hatásos!

Sajnos könnyebb módszer nem nagyon létezik! Ösztönözd magad! Igenis, képes vagy rá! Én hiszem! ;)

2011. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én nem csodamódszert keresek,hanem olyat amivel nem jön vissza, volt már mondom,h 20 kiló is lement,és amikor kicsit is elgyengültem,elhagytam magam,már csak arra lettem figyelmes ,h visszajött sokkal több.

A mozgással nincs is gond,régebben is mikor fogyóztam,minden nap 1óra,félóra mozgás megvolt,Norbi kazettán.Még az sem volt,h unottan álltam volna hozzá,mindig az volt előttem,h milyen jó lesz ah sikerül.

Csak elvagyok már teljesen keseredve,h soha sem fog nekem sikerülni?

Megint leadok 10-20 kilót és visszajön a duplája?És ennek sohasem lesz vége,akkor hova jutok majd?

Most már a Norbi kazettákat sem tudom csinálni,legalábbis az ugrálós kazettákat nem,a lábam miatt.

Az étkezéshez igaz nem sokat értek, soha nem számláltam a szénhidrátokat meg ezeket.

Általában kenyeret reggelizek,ebédet ami ugye itthon van.

Utána nem nagyon eszem semmit.

Lehet ezen is változtatnom kéne,de ha valaki leírná részletesen egy heti étkezést mondjuk, úgy menne.

De én nem tudok ilyen gezemice ételeket főzni,nem egyedül lakunk,most nem várhatom el,h 2féle kaja legyen itthon.

Ebben ha tudna valaki segíteni.

Vagy jó az ha eszem így ahogy van?

Köszi

2011. jún. 1. 17:09
 3/17 timido ***** válasza:
annyi ilyen kérdés van már. az utóbbi egy hétben vagy 4 ilyet megválaszoltam. És lefette azokat, amik téged érdekelnek. Keress vissza.
2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

bicikli. kíméli az ízületeidet és szórakoztató is tud lenni. nyomj be valami pörgős zenét, és legalább 1 órát tekerj minden nap.

a kajában csak arra figyelj, h ne egyél tésztát, péksütit, és cukros löttyöket. édesség néha becsúszhat, de az inkább csak az íze végett :D

mondjuk reggelire 1 zsemle vajjal, felvágottal, pari-paprika

ebédre főtt kaja, lehetőleg főzelék, valami finom hús.

vacsira szintén jó a szenya, vagy valami kímélőbb főtt kaja, sali.

a lényeg, h keveset egyél többször, szűkítsd össze a gyomrod.


az ilyen ugri-bugri hülyeségeket én is utálom, nem köt le egyáltalán.

biciklizés közben pedig egy csomó szép dolgot láthatsz, mindig vannak új helyek, amiket felfedezhetsz.


nem írtad, h sulis vagy-e vagy dolgozol, de szerintem így nyáron, h később sötétedik nyugodtan el tudsz menni napi 1 órát tekeregni. hívhatsz barátnőket, barátokat, családtagokat, de egyedül is élmény.

2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én elhiszem,h nem egy ilyen kérdés van,de most én is megkérdezem,ha annyiszor leírtad már, akkor leírhatod még1x, nem?

Tényleg minden segítség jól jön,

2011. jún. 1. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én 113 kilóról indultam tavaly nyáron. Most vagyok 68. Pár kiló súlyfelesleg van rajtam, de nem látszik, meg nem is zavar. Eleinte nem nagyon futottam, csak sétáltam, mert nem bírtam.Tornáztam kazettára, meg magamnak otthon csak úgy. Ha csak első emeletre felmentem, már lihegtem. Hatalmas erőt vettem magamon. Szénhidrátmentesen étkeztem és kb. 95 kg voltam mikor elkezdtem kocogni egy hét után már futni is bírtam. A szénhidrátmentes életmódot ahogy vesszük fent tartom. Kenyeret egyáltalán nem eszem, mert már megundorodtam tőle, ahhoz képest, hogy elvonási tüneteim voltak. Husikhoz krumpli vagy rizs helyet zöldséget párolok, a kávémat megszoktam már cukor nélkül, nem is hiányzik. Édeset se nagyon kívánok. Ha eszem néha egy fagyit, akkor inkább kisebbet pl. magnum minit, vagy egy gombócot. Ha valami torta van akkor egy vékony szeletet vágok. És mindemellett sokat sportolok. Esténként futok itthon meg kazettára aerobikozok és jógázom.
2011. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ én is ilyen eredményt szeretnék megtenni, és persze tartani azt

Szénhidrátmentes étrendet nem lehet picit részletezni?Ezzel van mindig a bajom,mondják h fehérjét azt sokat, még régebben voltam ilyen tanácsadónál,ő is mondta h szénhidrátot keveset, fehérjét sokat,és akkor kérdeztem,h mibe van sok fehérje, és akkor azt a választ kaptam h nem sok mindenben,pl. a tojás.Szeretem a tojásrántottát, de nem minden nap, virslit szoktam még kenyér nélkül este,ha megéhezem.

de úgy szeretném,ha egyszer vki írna konkrét étrendet,ételeket.Meg tudom,h a húsok is jók,de ha van itthon kajafőz , nem várhatom el,h most nekm külön legyen még hús is kisütve,vagy főzve.

Köszönöm

2011. jún. 1. 20:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Én alapvetően azon voltam, amit a sima Atkins diéta megenged, tehát 20 g szénhidrát egy nap max. Húsokban, tojásban, általában a zöld zöldségekben nincs szénhidrát. Bár én ezt a zöldséges dolgot nem nagyon tartottam be, mert nehogymár ne egyek hagymát(imádom) és a hagyma hizlal. Magyarámondva a zsírban tocsogó sült húsból is megehetsz 10 szeletet, ha nem eszel mellé krumplit és kenyeret. Amit tuti nem szabad: krumpli, kenyér, rizs, tészta, bármi lisztes, édességek, cukros dolgok, és sajna a friss gyümölcsök, bár én azt sokszor nem álltam meg. Alap tény: A zsír nem hizlal. Az a zsír amit megfogysz a pocidon nem az a zsír amiben kisütöd a kolbászt. Nagyon sok zöldséges, salátát, húst és tojást ettem.(igazából tejtermékeket is bár a tejcukor miatt azt mondják, hogy nem kéne, de én nem észleletem, hogy csökkent volta a fogyásom) Tény, hogy nem egészséges diéta,de gyors és könnyen betartható. Lényege: semmi cukor, semmi liszt.
2011. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nah igen,gyors pont ez az, és ebbe nem szeretnék beleesni megint,bár mondjuk neked sikerült,ahogy írtad,de régen én ezt csináltam.

Reggel nem ettem semmit csak fitnesz pelyhet tejjel,néha barna kenyeret,ebédre ami épp volt,de nagyon keveset,utána szinte semmit,csak ha nagyon éhes voltam,nyersen zöldségeket.

Ezt csináltam pár hétig hónapig,le is ment mondjuk 20 kiló,aztán egyszer csak a sok megvonás miatt már nem bírtam,ettem kicsit ezt azt,és ott találtam magam,h visszajött a duplája.

Ezt nem szeretném megint,és most már belátom,h hülyeség volt nem enni, mert ez az eredménye.Csak ehhez kérek segítséget

2011. jún. 1. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszett benne, hogy nem kell koplalni, szabvány recepteket betartani stb. Ahogy beindult a fogyás fokozatosan hoztam vissza az egyéb kajákat az életembe. Csak a sport mellett kell kitartani, ami eleinte borzalmasan nehéz. De egy hétig nyúzod magad már hiányozni fog.
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!