Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát egyek naponta...

Hány kalóriát egyek naponta hogy fogyjak? Ma csak olyan 200-300 kalóriát ettem de van amikor ez 400-500 attól függ hogy bírom. Szerintem ez mindenképpen kevés de nem vagyok megelégedve a fogyással.14/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hát hallod te nem vagy százas!!! Éhen fogsz halni!! Legalább 1200 kcal kell egy nap enned, ha nem többet és ha mellé rendszeresen sportolsz akk fogyni fogsz de nem értem te mi a francnak akarsz fogyni!!
2014. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
88%

Szia!

165cm/53kg az teljesen jo hidd el! Van egy szabály ami azt mondja h 110 cm-t vonj le a súlyodból és az eredmény az ahány kilóig teljesen jó vagy. Te ebbe a kategóriába beleférsz. paradicsom, répa, uborka, sajt, alma, levesek, risz, tojás, csirkehús. Ehhez hasonló ételeket fogyassz, illetve ígyál sok vizet es sportolj! En kezdésnek a görkorit ajánlom.

2016. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szia!

165cm/53kg az teljesen jo hidd el! Van egy szabály ami azt mondja h 110 cm-t vonj le a a magasságodból és az eredmény az ahány kilóig teljesen jó vagy. Te ebbe a kategóriába beleférsz. paradicsom, répa, uborka, sajt, alma, levesek, risz, tojás, csirkehús. Ehhez hasonló ételeket fogyassz, illetve ígyál sok vizet es sportolj! En kezdésnek a görkorit ajánlom.

2016. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia, hasonlo cipoben jarok. Csak sporttal ment! Elotte is alig ettem egy nap, sokat ittam, stb, de nem igazan valt be csak a mozgas ;)
2016. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!